2733
2739

لایه بردار 15..20...درصد ...روغن هسته انار اصل ...اسکراب کیسه کشیدن بعد کرم بزنی سریع 

تآ زَمآنیْ کِهْ رِسیدَنْ بِهْ تُو اِمْکآنْ دآرَدْ∞❤️ زِنْدگی دَرْد قَشَنْگیستْ کِهْ جَرْیآنْ دآرَدْ🖇💕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کرم ترک پای سینره میگن روشن میکنه ،من خودم قوزک پام یکم خشک شده بود پماد آد زدم خوب شد البته خیلی کم بود 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2728
کیسه کشیدن و اینا فک میکنم بدتر میشه چون پوست و خشک میکنه

باید بعدش چرب کنی 

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
2738
برا من خیلی سیاهه اد میگن سیاه میکنه ک 

برا قوزک میتونی پدیکور و پارافین تراپیم  بری چون اون لایه های خشکو تیره رو برمیداره ،ولی من فقط کرم جی و سینره رو شنیدم😓

اثر داره میگی؟ 

اگه خیلی تیرگی داره بعید میدونم 😓

اوهوم خیلیه ینی از بس چیزی زدم روش بجای اینکه بهتر بشه بدتر شد

پس حتما پدیکور برو خیلی تاثیر داره،مراقب نشستنتم باش رو زمین میشینی یه چیزی بذار زیر پات که پوستت خشک نشه 

2706