2737
2734

سلام خانما لباس چی بگیرم واسه نی نی و چه سایزی 

ست ۱۹ تیکه مثلا ، بگیرم یا نه 

چه سایزی بگیرم 

واسه بیمارستان سرهمی میخوام بگیرم صفر بگیرم ؟

اگر از من میشنوی اصلا از این 19تیکه و پنج تیکه ای ها نخر...

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

من یه ۲۰ تیکه صفر گرفتم

پنج تکه ۱ و ۲

تکه ای بادی، شلوار ، مانتو ، بلوز ، تیشرت ...سایز های متفاوت ۲ و ۳

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ی نوزده تیکه صفر خریدم ی پنج تیکه ۱‌خریدم سرهمی مخمل خریدم واسه اسم گذاشتنش شاید مراسم داشته باشیم اگه کرونا نباشه،،بازم چندتا تیکه زیر دکمه و اینا گرفتم گفتن خیلی بدرد میخوره وای ک چقد حس خوبیه لباسای کوچولو وای دعا کنید دخترم خوشگل باشه 

خدایا عاقبت همه مون رو ختم بخیر کن .
2738
صفر تا چند وقت تنش شد ؟

دو سه ماهگی

ولی از همون اول ۱ هم تنش میکردم آستینش تا میزدم!

صفر فقط ۲۰ تیکه گرفتم

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️