2737
2734
عنوان

لطفا اگه اطلاع دارین کمکم کنید

66 بازدید | 6 پست

همسرم یه مدتیه بعدازشام وقتی میخنده یا بلند حرف میزنه به سرفه میفته مخصوصا اگه یه کوچولو بخواد بخنده فوری به سرفه میفته تنگی نفسم نداره سینه شم یکم خس خس میکنه وقتی سرمو میزارم روی قفسه سینه ش 

الان ب چ پزشکی باید مراجعه کنیم؟داخلی یا فوق تخصص ریه یا قلب و عروق؟؟

یه کاربر قدیمی و خسته م!!!                                                      امابه خاطر یه سری مسائل دلم خاست با کاربری جدید بیام از بهمن ۹۶ عضوم ولی تعلیقم کردن منم که از رو نرفته😁با اون یکی کاربریم اومدم                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اول باید تست کرونا بده...

از قبل کرونا اینطوری بود

یه کاربر قدیمی و خسته م!!!                                                      امابه خاطر یه سری مسائل دلم خاست با کاربری جدید بیام از بهمن ۹۶ عضوم ولی تعلیقم کردن منم که از رو نرفته😁با اون یکی کاربریم اومدم                             
ریه،منم همینجوری بودم

خب مشکلتون چی بود؟

سی تی اسکن دادین؟

داخلی بهتره یا ریه؟

خب مشکلتون چی بود؟ سی تی اسکن دادین؟ داخلی بهتره یا ریه؟

والا من پیش صدتا دکتر رفتم ۱۵ تا امپول زدم هرکی یچی میگفت،نا اینکه رفتم فوق تخصص ریه،بله هم اسکن هم تست ریه،والا دکتر خیلی جدی بود بهم نگفت مشکلم چیه،یه کوه دارو و اسپری تنفسی نوشت برام گفت تا یه ماه مصرف کن ،با یه ماه خوب نمیشی اما اگه حس کردی حالت بهتر داره میشه ادامه بده دارو هارو و نیا،اگه بعد یماه اصلا بهتر نشدی بیا ک کلی کار دارم باهات،منم خوبه خوب شدم و دیگه نرفتم.

آفاق را گردیده ام؛ مهر ِ بتان ورزیده ام؛ بسیار خوبان دیده ام، اما تو چیزِ دیگری...💜