2733
2734
عنوان

زنگ زدن به مادرشوهرم

922 بازدید | 35 پست

سلام بچه ها ...به راهنماییتون نیاز دارم....راستش من یه عروس تازه هستم یعنی حدودا یه سال نشده که ما عروسی کردیم....زیر یه سقف هستیم....از همون اول شوهرم فقط گیر این هست که هرروز به مامانم زنگ بزن و حالشو بپرس...رسما دیوونم کرده....یه مدت زنگ زدم یه روز دیدم تبدیل به وظیفه شد...یه مدت که بعد زنگ نزدم شوهرم باهام دعوا کرد و تا حد طلاق هم رفتیم....بعدش الات مشکل اینجاس که ما دیشب از خونشون اومدیم و امروزم قراره ببینیمشون چون مهمونیه....زنگ زدم به شوهرم که یه حالشو بپرسم بعد سلام و احوال پرسی برگشته اولین حرفش بهم این هست که به مامانم زنگ زدی امروز؟؟ رسما اعصابم بهم خورده....من نمیدونم کی از این حاشیه ها بیرون میاد....بعد وقتی منم یه چیزی میگم میگه قاطی حاشیه نشو و اینا

توروخدا بگید چکار کنمممم

عصبی شدم گفتم خدافظ و قطع کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای خدا چهشرایط بد یمن باشم شوهرمو جرش میدم اینطور دستور بده همش حمالی مادر عفریتشو بکنم 

چی بگم والا مجبوری چیزی نگی چون وشهرت بدجور طرفدارشونه میگی تا پای طلاق رفته بخاطرشون

هرجا نظرمو میگم مخالف نظرمنی خواهشا ریپلای نزن✋نظرتو نگه دار برای خودت اعصاب ندارم دعوا میوفته... تا خودمم نگفتم لایکم نکن لطفا✋
2731

برگرد بگو من ب مامان خودم هر روز زنگ نمیزنم. یا بین حرفات بگو علاقه چندانی با تلفن حرف زدن ندارم کلا خانوادگی اینجوریم بگو ب مادر خودتم زنگ میزنی پاک کن از سوابق تماسات. گاهی بذار باش فقط و دقیقا قبل و یا بد اون بد مادر شوهرتم بزن. من کشیدم این مشکلو تو دوران عقد

2706