2733
2734
عنوان

مادرشوهر بد ذات و جادوگر

852 بازدید | 42 پست

ميون منو نامزدم بهم زد سر هيچ سر پوچ

بعد از يكسال به راحتي همه چيزو بهم زد

تنها دليلشم اينه كه ميگه ميترسم پسرم زن بگيره ازم جدا شه مهرش كم شه.

تنها دليلش اينه باورتون ميشه؟

بنظرتون خدا حق دل منو ازش ميگيره؟ 

آروم نميشم اصلا دلم براي عشقم پر ميكشه

كاشكي يكي بود كه حال دل سوخته منو ميفهميد

براي عشقم طلسم درست كرده خودم ديدم پيششون.

كاشكي همه چي درست ميشد اي كاش

كاش خدا منو اينطوري امتحان نكنه 

برام دعا كنيد بندبند وجودم داره ميسوزه و كاري ازم برنمياد

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
وای  خود نامزت چی؟اون چی میگه    

اونم ناراحته چكاري ازش بر مياد تنها بياد خواستگاري؟!!!

عزیزم همچین مادری فردا شما برید زیر یک سقف هم کارش اینه بین شمارو خراب کنه و دعا و طلسم درست کنه الان داغی فکر میکنی چیشده فردا روز میای میگی مادرش دعا درست کرده فلان کرده زندگیمون اله و بله 

یکم‌منطقی تصمیم بگیر من بودم بخاطر همچین مادری کلا قیدش رو میزدم

عزیزم ایشون جادوگر نیست. مشکل روحی داره د ترس از جدایی داره. کاش نامزد شما اون رو میبرد پیش روانشناس

احساسم میگه که عزیزی رو از دست داده یا همسر یا فرزند و یا بی محبتی از دیگردن دیده اما از این یکی محبت گرفته

و اینکه شما هم میتونستی بهش اطمینان بدی که قرار نیست اون مهرش نسبت به مادرش کمتر بشه و فقط مستقل میشه

اما حسم میگه شما هم کم بهش استرس ندادی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
با نامزدت حرف بزن و برید پیش روانشناس

ما باهم مشكلي نداريم مشكل اون زن روانيه ك خودش ميزنه زود ب مردن و مريضي و غش و همه ميترسن مثل بيد

چی بگم والا دلیل دشمنی مادر شوهرم با من این بود که مهریه من بیشتر از دخترشه.... خاک تو سرشون عقده ...

اي كاش سر همين بود دلم نميسوخت ميگفتم كاري كردم مقصرم نه سر هيچ سر عشق بيمار گونه اي ك ب بچش داره.

2706