2737
2734

تایپک قبل رو بیخیال خب الان بگین من چیکار کنم دخالت کنم یا بیخیال بشم😑😑خب جریانه اینه برادر شوهرم دوستمو میخواست و باهم در ارتباط بودن دوستم هم خیلی بهش علاقه داره ،برادر شوهرم الان به من گفته یکم دو دل شدم باید تا چند روز فکر کنم ،ولی دوستم خبر نداره منم به برادر شوهرم گفتم خوب فکر کن چون اگه  تموم شد راه برگشت نداری ،حالا بگید من چیکار کم بهتره،کاری بدی کردم گفتم واسطه شدم 😑😐😒لطفا بجای گیر دادن راهنمایی کنید😕😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستت میخواد جاریت بشه؟😑

به نظرم کاری به کارشون نداشته باش

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2731

بچه ها تاپيك خذف تاپيكك ني ني يار رو چجور پيدا كنم

يِــــه چــــزايـ تــــو دِلـــــمه كه نـــيــــاز بـــــه مـــــعجـــــزه دارهـ💔تا بـي نـــــهايــــت يـــه چــــيــزا رو يـــادم نِــــميــــره يـــــه سِــــري افــــراد هـَم اَصـــــــلــا نِمــــي بَـــخشــــم🖤 تنــــهــا اُمـــــيــدم به اونـــه كـــه هيـــــچ حسابي رو بي حساب نميزاره💚ازش ميخام هوامو داشته باشه فقط همينو بس💚
2738

کاری بهشون نداشته باش بزار فک کنن جفتشون ولی اشتباه کردی معرفی کردی سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن . پس فردا هر مشکلی پیش بیاد میگن تو معرف بودی باور کن 🤭🤭

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤

نه دیگه به دوستت بگو من معرف بودم و از درون دیگران اگاه نیستم و به برادرشوهرتم همینو بگو که بعد از چشم تو نبینن بگو دیگه خودتون میدونین

خدا رو چه دیدی شاید اون ناممکنی که بهش فکر میکنی ممکن شد  ای لاویو پی ام سی  
خب چون اولش بودم آخرش هم مربوط میشه چیکار کنم😬دوستم ناراحت میشه ازم خب

اتفاقااگرکارشونم به جدایی رسیدخیلی جدی بگومن فقط معرف بودم وخودتون بایدباهم اشنامیشیدیدکه به دردهم میخوریدیانه،منکه ازمعیاراهاوملاکای شماباخبرنیستم

لطفالایک نکنید،ممنون
نه دیگه به دوستت بگو من معرف بودم و از درون دیگران اگاه نیستم و به برادرشوهرتم همینو بگو که بعد از چ ...

دقیقا افرین

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
خب چون اولش بودم آخرش هم مربوط میشه چیکار کنم😬دوستم ناراحت میشه ازم خب

عزیزم کلا حتی اگر برای خواهرت هم واسطه میشی نباید بیشتر از معرفی دخالت کنی.... اونا خودشون باید تشخیص بدن همو می‌خوام یا نه، از اول هم باید بگی، من معرفی کردم تحقیق و بقیه چیزا با خودتون، چون اگه اتفاقی بیوفته از چشم شما میبینن

مثل الان که چون بینشون واسطه بودی حس می‌کنی دوستت ناراحت میشه

2706