2733
2739
عنوان

دوستتون به نظرتون نیاز داره:)

193 بازدید | 14 پست

سلام‌بچه ها کسی خودش یا اطرافیان ش تلویزیون مارشال داره ؟؟ ممنون‌میشم بگید خوب بود یا نه ؟ مد نظر  دارم بخرم ❤ خیر ببینید

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.

بنظرم سامسونگ یا الجی بخر خوبه

شازده کوچولو : فرق دوس داشتن و عاشق شدن چیه ؟ اگع یک گل رو دوس داشتع باشی اونو میچینی ولی اگع عاشقش باشی هر روز بهش آب میدی و مراقبشی :) وجود ط تنها دلیله امید به فرداس ♥️ به سلامتی پدری که ساقی نبود اما عرق میریخت ما میخوردیم ..!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط ال جی نخرین ک بعد ۴ سال بک لایت و پلنش نیسوزه

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
ن  ال‌جی بگیر

ال جی نه دوتا تلوزیون تو ی تاریخ خریده داری شده با هم بک لایتش سوخت

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2738
ما والا ۱۰ ساله الجی داریم 😂⁦

قدیمیاش اره ولی جدیدا مزخرف شدن 😑

آره ماکه راضیم

شوخ و مسخره😁   ....تی جان قوربان😁🤥...در مورد خودم بگم چون نمیشه عکس گزاشت والا من چون این سایتم زشت نیستم برار بیکارم نیستم کمتر تهمت بزنید جان شیمی مار .‌..خدارو شکر انقدی قیافه و اندامم خوب هس که زخمی کنم طرفو😉اهل خودستایی نیستم ولی ده مجبورم اینجا فک میکنن ما سرو مچه ناریم که اینجاییم بیتربیت ها😁😁😁 درضمن ورزشکارم ایسم ...والسلام

به نظرت اینقدر که می گن برای حسابداری کار هست ،،،واقعا کار هست !!!!؟

فقط یک نفر به من گفت  واقعا براش کار نیست 

می دونی که چقدر براش متقاضی زیاده !

ببخشید نتونستم تو تاپیک خودم ریپلای کنم 

از پذیرش درخواست دوستی آقایان معذوریم 😊
به نظرت اینقدر که می گن برای حسابداری کار هست ،،،واقعا کار هست !!!!؟ فقط یک نفر به من گفت  واق ...

اره عزیزم درستو تموم کن دوره ی حسابداری با کامیپوتر ببین جوینده یابنده ست 

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
2706