2733
2739
عنوان

بي بي چك

81 بازدید | 4 پست

سلام خانوما من دخترم ١سالشه امروز ٥روزه ك عقب انداختم همينطوري بي استرس بي بي زدم چون جلوگيري طبيعي داشتم در كمال نا باوري زير ٥دقيقا خط كمرنگ انداخت ك الان ديگه كاملا با چشم ديده ميشه ميخوام بدونم دقت اين بي بي چكا چقدره واسه دخترمم زدم همينجوري بود  ك باردار بودم ب نظرتون امكان داره خطا داشته باشه دخترم ١سالشه اگه مثبت باشه خدا خودش بايد كمك كنه 

تعداد رای : 6
نظرسنجی
1
6
100%
2
0
0%

احتمال زیاد هستی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثبته‌فردابا ادرار اول صب دوباره بزن مبارکه.خداخودش داده کمکم میکنه حتما

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم
2728