2737
2739

بی بی چکا اکثرن بر اثر خشک شدن هاله میندازن ولی معتبر نیستن اغلب ..صبر کن چند روز دیگه بزن انشالله ک مثبته

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

من تو سایت دیدم هم کسایی رو ک باردار بودن هم نبودن

عشق از همانجايى شروع شد كه حالمان به هيچ چيز خوش نشد الا دوست داشتنش...  🧡💛 پسرم منو بابایی عاشقتیم 😍 خیلی خوشحالم که خدا لایق دونسته و تو رو به ما داده. خدایا شکرت بابت هدیه قشنگی که به ما دادی 🙏🏻😍❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مال من 

من میتونم فقط باید یه کمی اراده کنم همین .خدایااااا کمکم کن این سری بشه .💋💋💋💋💋💋💋کاربرجدید نیستم سال ۹۸عضوشدمبه لطف نی نی یار ترکیدم .نی نی یار جونم عاشقتم بیخیال من شووووووو😘😘😘😘

تا ۳ دقیقه معتبره 

ولی ممکنم هست که زود بی بی زدی چون من بی بی چک هام وقتی منفی بود بعد خشک شدن هاله هم نمینداخت 

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 

آخه شده که قبلا تمام علایم بارداریو داشتم وده روزم عقب انداختم دوسه تا بی بی زدم منفی بوده،بعد دهروزم نگاش میکردم منفیه منفی بوده

این بار پنج روز جلوتر از موعد زدم بعد چن ساعت هاله انداخته.بی بی چکشم گرون بود طرف گفته این خطا نداره

2740