2733
2739
وا نگو هر کاری کردم ترک نکردم ک نکردم

من باید بتونم

من غیبتم در خصوص فقط یه نفر پیش میاد اونم از بس عذابم داده

وقتی بحثش میشه نمیتونم خودم رو کنترل کنم

دنیا هنوزم قشنگیاشو داره...😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

من هیچوقت غیبت کسیو نمیکنم خیلی جلو خودموهم میگیرم یا مثلا بقیه وقتی غیبت میکنن من مثلا میگم خب قضاوت نکنین و فلان در میان مثلا بهت کلی حرف میزنن خیلی سخته اینم...یا ادمایی دیدم تا ی نفرو میبینن زود شروع میکنن لایراد گرفتن منم باز مثلا میگم ک خب این قیافش دست خودش نبوده نباید مسخرش کنیم و...باز بهم کلی حرف میزنن اینطوریم خیلییی سخته نمیخوامم بگم خوباما

همین.
من باید بتونم من غیبتم در خصوص فقط یه نفر پیش میاد اونم از بس عذابم داده وقتی بحثش میشه نمیتونم خو ...

بجان پسرم منم فقط مادرشوهر جاری داغونم کردن با حرفاشون هرروز حرفاشون ب یادم میفته دیونه میشم بیچاره پسرمو میزنم الانم از صبح غصه میخورم بخاطر حرفاشون

من هیچوقت غیبت کسیو نمیکنم خیلی جلو خودموهم میگیرم یا مثلا بقیه وقتی غیبت میکنن من مثلا میگم خب قضاو ...

من هم در مورد همه این جورم و از غیبت فرار میکنم ولی این یه نفر خدا خودش میدونه چقدر عذابم داد

لطمه سلامتی بهم زد لطمه آبرویی بهم زد فامیلم ازم بریدن و همه باهام قطع رابطن جلوی خودم به فامیلم هرزه گفت اومد دم خونم و سر و صدا کرد دیگه از دستش پناه بردم به خدا 

نمیدونم چرا حرفش پیش میاد همه قول و قرارام یادم میره😭

خدایا کمکم کن من اینقدر از اینجا دور بشم که ته ببینمش نه حرفش رو بشنوم

بجان پسرم منم فقط مادرشوهر جاری داغونم کردن با حرفاشون هرروز حرفاشون ب یادم میفته دیونه میشم بیچاره ...

منم الان دخترم بی نهایت عصبی و خشنه خودم داغون بودم.تازه 5 ماهه قطع رابطم و از حقم تونستم دفاع کنم و صدام دراومد ک الان ارومم

البته من ارومم اون طرف الان به همه داره دروغ میگه که یه چیزی بهم ببنده و خودش رو پاک و منزه نشون بده

خدا کمکم کنه که اصلا در معرض حرف زدن راجع بهش هم قرار نگیرم

2740
منم الان دخترم بی نهایت عصبی و خشنه خودم داغون بودم.تازه 5 ماهه قطع رابطم و از حقم تونستم دفاع کنم و ...

خداروشکر. آرومی و تونستی ار حقت دفاع کنی من زورم نمیرسه واگذارشون کردم بخدا همین البته چوب خ ا صدا نداره داران توان میدن 

خداروشکر. آرومی و تونستی ار حقت دفاع کنی من زورم نمیرسه واگذارشون کردم بخدا همین البته چوب خ ا صدا ن ...

خدا لعنتشون کنه امروز و روز قیامت

خدا لعنتشون کنه امروز و روز قیامت

بقران بخاطر دروغ های ک پشت سرم گفتن و بد کردن و جلو همه بی آبرو شدم بخاطر حسادت و کینه دوزی جاریم الان صدتا مریضی دارم ب خودش گفتم ک از زبون من دروغ چرا گفتی انکار میکنه البته هزار بار جلو چشمم میمیره زنده میشه نمیگم پاکم خوبم اما آه مظلوم میگیره براش خواهر بودن اما دشمنی کرد باهام الان ازش میترسم خیلی چون دیگ نمیخام پشت سرم دروغ بگه و منو بد کنه مجبورم مطیع جاریم باشم

بقران بخاطر دروغ های ک پشت سرم گفتن و بد کردن و جلو همه بی آبرو شدم بخاطر حسادت و کینه دوزی جاریم ال ...

زندگیتو جدا کن چرا مطیع بشی؟

2706