2733
2734

من فکر میکنم دارم تاوان گناه ها و دل شکستن ها رو  پس میدم هر چند تو زندگیم سعی کردم دل نشکنم و گناهی مرتکب نشم ولیی ظاهرا موفق نشدم چون هیچ چیزی تو زندگیم سرجاش نیست  و تو زندگی ارامش ندارم و احساس میکنم دِینی بر گردنم هست که زندگیم اینقدر آشفته است ولی نمیدونم چکار باید بکنم بلکه زندگی من هم آروم بشه

به نیت کسایی که تو زندگی بهشون اگر فکر می کنی بد کردی قران بخون دعا کن براشون براشون ایه الکرسی بخون ثوابش بره براشون گاهی صدقه بده به نیتشون 

برای خودتم همینکارا بکن یس بخون واسه خودت صدقه بده و..

لطفا برای نیتم صلوات میفرستید ممنونم 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینکه عذاب وجدان داری و گاهی اوقات آرامش نداری نشون میده قلب پاکی داری

اول از همه سعی کن واجباتتو انجام بدی

هرروز مقداری قرآن به خاطر حق الناسی که خواسته یا ناخواسته به گردنت هست بخون

و از خدا بخواه دل کسایی که به گردنت حق دارن رو نسبت به تو نرم کنه و خدا گناهان اون هارو ببخشه ، این باعث میشه خدا خودش رضایتشونو بگیره

از یک جایی به بعد ناراحتی برای اشتباهاتت بسه تو فقط یکبار زندگی میکنی پس دیگه نباید این حالتو ادامه بدی 

از نو شروع کن و با یک حس خوب

اینکه عذاب وجدان داری و گاهی اوقات آرامش نداری نشون میده قلب پاکی داری اول از همه سعی کن واجباتتو ا ...

ممنونم از شما و حرفهای دلگرم کنندتون نکته ی آخرش حتما باید یادم بمونه 🌹🌹

و حتما این کارهایی که گفتین رو انجام میدم ان شالله خدا هم اونها رو ببخشه و هم من رو تا همگی به آرامش برسیم

2738