2733
2739

چیشده؟

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ان شاالله مشکلت حل میشه 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وسواس حاد داره کاراشو بگم باورتون نمیشه،عصبی و زورگو و گاهی دست بزن...یه دختر ۸ساله دارم اومدم خونه بابام قهر،حالا تو دو سه هفته میگه من وسواسمو خوب کردم!!!! تو بخاطر شرایط روحی بد رفتی،توپ رو انداخته تو زمین من...

خدا کمکت کنه عزیزم 

اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع استغفار ایشون که حلال خیلی از مشکلاته رو گوش کن. 

آدرس کانال تلگرام و ایتاشون تو امضام هست. 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
خدا کمکت کنه عزیزم  اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع استغفار ایشون که حلال خیلی ...

باور میکنی دیگه به هیچی اعتقاد ندارم؟ حالم از هرچی تعهده بهم میخوره،پدرمو درآورده حالا میگه تو عوض شدی،تو ناراحتی روحی داری

2740
باور میکنی دیگه به هیچی اعتقاد ندارم؟ حالم از هرچی تعهده بهم میخوره،پدرمو درآورده حالا میگه تو عوض ش ...

میفهمم چی میگی گلم

خیلی سخته.

عزیزم ،اینو به خیلی ها گفتم:
گاهی این بی مهری ها،برای اینه که ما به خودمون بیایم.که برای هدف بزرگتری آفریده شدیم و محبت واقعی و عشق واقعی فقط برای خداست.

بزار یک ثابت رو تو دنیا برات بگم که خییییلی مهمه☝️ : رابطه ی خودتون رو با خدا اصلاح کنید تا خداوند هم رابطه ی شما رو با دیگران اصلاح کنه.

اصلاح رابطه با خداوند هم به اینه که عاشقش باشی و به دستوراتش عمل کنی.💜

زندگی واقعی ما هنوز شروع نشده.دنیا اساسا اِصالتی نداره،همه خبرها ،اون دنیاست.😇

تو اینطوری به موضوع نگاه کن که:همه ی این اتفاقات برای من چیده شده ،تا من به خودم بیام و دلم رو به دنیا نبندم.🤔

خلق را با تو بد و بدخو کند
تا تو را یکباره دل آن سو کند.

باور کن، اگه انسان همتش آخرتش باشه،دنیا ذلیلانه دنبالش میاد:این روایت از معصوم هست.✍

ببین گلم،اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع: موانع استجابت دعا رو گوش کن.
کمکت میکنه.من که خیلی از صوتهاشون آرامش و کمک گرفتم الحمدلله 

آدرس کانال تلگرام و ایتاشون تو امضام هست 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
میفهمم چی میگی گلم خیلی سخته. عزیزم ،اینو به خیلی ها گفتم: گاهی این بی مهری ها،برای اینه که ما به ...

عزیزدلم ممنون که وقت گذاشتی و راهنماییم کردی،از خدا شاکی نیستم اما اعتقادم ضعیف شده خیلی،از خودم ناراحتم برای این همه تحمل بیخود و حالا هم با اینکه ازش بدم میاد باز میترسم خطا کنم😢

عزیزدلم ممنون که وقت گذاشتی و راهنماییم کردی،از خدا شاکی نیستم اما اعتقادم ضعیف شده خیلی،از خودم نار ...

بله انسان با همین سختی ها امتحان میشه ،

من هم الان ور حال امتحان شدن هستم😊

اگه دوست داری، میتونی موضوع: رشد و قدرت در سایه ی سختی ها رو گوش کنی.

به هر حال از هر جا هست باید شروع کنی به تغذیه ی روحت ،تا بتونی قوی بشی و درست تصمیم بگیری.

برات دعا میکنم.

تو هم من و دعا کن

یا علی