2737
2739
عنوان

سوال شده برام

232 بازدید | 20 پست

سال های قبل تونی نی سایت یادمه برای عیدنوروز و دیگر مراسمات همه مینالیدن ازمهمون که خسته شدیم کاش کسی نیادو فلان الان واسه یلدامهمون نواز شدن و پایبندبه رسم و رسومات اگه اسمش لجبازی نیست پس چیه 

نه توآنی که همانی ،،،نه من آنم که تودانی☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوال پیش میاد که ایا این کاربرا همون کاربرای سالها پیش هستن؟

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
2728
سوال پیش میاد که ایا این کاربرا همون کاربرای سالها پیش هستن؟

همون مردم هستن دیگه ببین ازصب تو نی نی سایت چقد اومدن گفت لباس شب یلدا و چه میدونم خونه مادرشوهرم دعوتمو فلان

نه توآنی که همانی ،،،نه من آنم که تودانی☺
همون مردم هستن دیگه ببین ازصب تو نی نی سایت چقد اومدن گفت لباس شب یلدا و چه میدونم خونه مادرشوهرم دع ...

دولت از پس مردم بر نمیاد   ،  هر مدلی میگه باز  کار خودشونو میکنن

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
2740
همون مردم هستن دیگه ببین ازصب تو نی نی سایت چقد اومدن گفت لباس شب یلدا و چه میدونم خونه مادرشوهرم دع ...

اینا احتمالا کرونا رو شکست دادن یا به واکسن دسترسی دارن. چه دل خوشی دارن والا. من الان ۷۵ روزه مادرم اینارو ندیدم

شمااسم دخترتون اسناهستش؟؟

خدایاشکرت ،99/11/29بی بی چکم مثبت شد،5ونیم صبح،99/11/30ازمایشم منفی شدش،99/12/2رفتم سونو ساک بارداری دیده شد،

گلم من رفتم دندون پزشکی امروزدکترش ماسک نداشت اینم درنظربگیرین مردمخستع شدن 1ماه دوماه نیست 1سال شدچدرررربمیریم توخونه خب واکسن فایزراومده 21میلیون امریکاییه واکسینه شدن ایران میگه امکاناتشوندارن چطورامکانات دارن موشک بفرستن هوا والااااا

2706