2733
2739
عنوان

سرطان تخمدان

514 بازدید | 6 پست

من سنم خیلی کمه سابقه کیست خونریزی دهنده و پاره شدنش رو از ۱۴.۱۵سالگیم دارم،قرص ضدبارداری واسه درمانش داده بودن ، بیش از یک سالو نیمه تکرر ادرار کامل نشدن ادرار زور زدن موقع ادرار دارم،چنوقتیم هس نفخ ورم شکم افسردگی معده درد لگن درد کمر درد ب فاصله کم پریود شدن دارم سونو دادم گفتن اندومتریوز ، یا همش یبوست دارم یا اسهال،سابقه بیماری اندومتریوز هم تو خاله هام دارم،میتونه سرطان تخمدان هم باشه؟

دختر خالم سرطان دهانه رحم گرفته شیمی درمانی میکنه 

چند سالتونه 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رحمم تو سونو سالم بود تخمدان چپ ام کیست یا اندومتریوز داره،نزدیک ۱۸ ام ،۱۱سالگی پریود شدم

ربطی نداره برو دکتر زنان خودت میگی سرطان دارم اصلا درست نیست 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

سلام دوستان، برای درمان سرطان تخمدان ی دکتر خوب رو میخوام بهتون پیشنهاد کنم. دکتر افروز آزاد، آنکولوژیست زنان و خیلی باتجربه و شناخته شده اس. دوستم یکسال و نیم پیش یادمه که برای آزمایش بهش مراجعه کرده بود و تشخیص سرطان تخمدان داده بودن. تحت درمان قرار گرفت و خداروشکر  حالا سلامتی کاملشو بدست آورده. آدرس سایتش رو دارم  

https://drafroozazad.com/