2733
2734
عنوان

سوال دارم درباره مولتی ویتامین ها

130 بازدید | 13 پست

بچه ها این مکمل های غذایی رو هر سال باید استفاده کنیم؟

هر سال چند ماه باید مصرف کنیم؟

ویتامین ب ۶ و ...

و زینک و اینا منظورمه

ویتامین دی هم هر ماه میخورم

ویتامین سی رو هم هر روز بخورم مشکلی نداره اینو میدونم که دفع میشه

بقیه رو راهنماییم کنین ممنون میشم⚘🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ویتامین سی هم زیادش مشکل سازه!!

سه ماه تو سال اوکیه

ویتامین دی هم توی مولتی ویتامین هست 

پس مواظب باش 

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
ویتامین سی هم زیادش مشکل سازه!! سه ماه تو سال اوکیه ویتامین دی هم توی مولتی ویتامین هست  پس ...

آهن رو چقدر باید استفاده کرد وقتی کم خونی داشته باشه آدم

بهم دارو داد استفاده کردم نمیدونم بازم بخرم استفاده کنم یا نه

آهن رو چقدر باید استفاده کرد وقتی کم خونی داشته باشه آدم بهم دارو داد استفاده کردم نمیدونم بازم بخر ...

چند ماه استفاده کردی؟

آنمی اگه داری شش ماه 

ولی یه کوچولو کم بوده سه چهار ماه 

اگه تو دوران باروری هستس یعنی منس میشی ماهی یک هفته بخور

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
چند ماه استفاده کردی؟ آنمی اگه داری شش ماه  ولی یه کوچولو کم بوده سه چهار ماه  اگه تو د ...

دکتر بهم اندازه ۳ ماه دارو داد 

نگفت آنمی دارم

۳ ماه در سال کافیه؟

تو اون دورانم یه هفته در ماه؟

2738
دکتر بهم اندازه ۳ ماه دارو داد  نگفت آنمی دارم ۳ ماه در سال کافیه؟ تو اون دورانم یه هف ...

اگه میتونی بهم بگو rbc 

همگلوبین 

و هماتوکریتت چند بود 

سه ما خوردی اوکیه 

از این به بعد همون ماهی یک هفته بخور 

خارجی میخوری از اون رنگی رنگیا؟

اگه میتونی بهم بگو rbc  همگلوبین  و هماتوکریتت چند بود  سه ما خوردی اوکیه  ا ...

rbc    5.06

mcv  77

mch   24.7

RDW_CV  16.4

PCT   0.298

P_LCC   94

آره خارجی خوردم

مرسی عزیزم از راهنماییت⚘⚘🙏🙏❤❤

rbc    5.06 mcv  77  mch   24.7 RDW_CV  16.4 PCT   0.29 ...

تعداد گلبول قرمزت اوکیه و نرمال

هموگلوبین و هماتوکریت و برام نفرستادی ولی چون ام سی وی و ام سی اچ پایین

پس هموگلوبینتم پایین

ولی خیییییلی نیست

سه ماه خارجی خوردی اوکیه

از این به بعد توی یک ماه همون یه هفته رو بخور ولی ایرانی و نگو قرص اهن میخوام فرفولیک بگیر

تعداد گلبول قرمزت اوکیه و نرمال هموگلوبین و هماتوکریت و برام نفرستادی ولی چون ام سی وی و ام سی اچ پ ...

اونا که نفرستادم نرمال بودن عزیزم

مرسی عزیزم لطف کردی واقعا⚘⚘⚘⚘

اونا که نفرستادم نرمال بودن عزیزم مرسی عزیزم لطف کردی واقعا⚘⚘⚘⚘

نگران نشو

همه کسایی که منس میشن مقداری فقر آهن دارن

سلامت باشی