2733
2734
عنوان

راهنمایی: گذاشتن لینک عکس بدون نگرانی از حذف نشدن!

| مشاهده متن کامل بحث + 2926 بازدید | 59 پست
دیدم عزیزم توی پوشه‌ای که نوشته «بدون دسته‌بندی» رو باز کنی چه فایلهایی هست؟ از اونم اسکرین بده

وای عزیزم بخدا انگار دستت خیره الان فایل ها گذاشت برام ولی قبلا نمی اومد 

حالا روشی نیست قبلی هام بیاره برام حذف کنم 

https://uupload.ir/files/mvm_screenshot_۲۰۲۱-۰۱-۲۱-۱۸-۲۸-۰۸.png

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
اخه موضوع اینجاس من فردا اومدم فلان کشور خب چیکار کنم پیش‌کی‌برم‌کجا بخابم چطوری پول در بیارم بلخره ...

قبل از پریدن هتل بوک میکنی اندازه‌ی ده پونزده روز، بعدم خونه اجاره می‌کنی و میفتی دنبال کار!

ولی انقدددددر فروم و گروه اینترنتی برای ایرانیهای مهاجر هست که معمولا قبل از رفتن همه‌شان رو یاد گرفتی

معمولا محل زندگی رو با هم تقسیم میکنن و یه هزینه‌ای کمتر از هتل میدن 

خیلیا تا وقتی سرکار نرفتن خونه‌ی مستقل اجاره نمی‌کنن. کاملا عادیه نگران نباش اصلا. ایرانیام خداروشکر هوای همو دارن

کلا اولین قدم رفتن پیش وکیل کاربلد و پیدا کردن روش و ویزای مناسبه

بعد که کشور و شهر مقصد معلوم شد دیگه میرید توی نت لینک میزنید با بچه‌های مقیم اونجا و اطلاعات می‌گیرید

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی عزیزم اخرش فک‌کنم فقط یه کنسرت تتلو بتونم‌برم نهایتا😂 این جا جهنمه دیگه خودت ۲۸ سال بودی مید ...

منم با مخالفت شدید بابام و وقتی‌که دیگه اختیارمو نداشت (ازدواج کردم) در رفتم

بعد از منم برادرم بورسیه گرفت رفت

ولی به دلایلی دیگه نفس کشیدن تو تهران برام حس خفگی داشت... هرچند آدم غم و غصه هاشو هرجا بره رو کولش میبره. مهم نیست والله باز داغ دلم تازه میشه. اگه مهاجرت کار خوبی بود نمیدونم ولی درمورد من فقط میشه گفت عدو شود سبب خیر!😣

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
وای عزیزم بخدا انگار دستت خیره الان فایل ها گذاشت برام ولی قبلا نمی اومد  حالا روشی نیست قبلی ...

آخی 

خداروشکر جواب داد

ولی متاسفانه فقط اونا که با اکانت آپلود کردی قابل دسترسیه😣

2731
منم با مخالفت شدید بابام و وقتی‌که دیگه اختیارمو نداشت (ازدواج کردم) در رفتم بعد از منم برادرم بورس ...

حالا این عدو کی بود؟؟؟🤔

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
دیدم عزیزم توی پوشه‌ای که نوشته «بدون دسته‌بندی» رو باز کنی چه فایلهایی هست؟ از اونم اسکرین بده

ممنون عزیزم 😘😘😘

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
آخی  خداروشکر جواب داد ولی متاسفانه فقط اونا که با اکانت آپلود کردی قابل دسترسیه😣

اهااا😢😢😢 ممنون گلم شرمنده اذیتت کردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢
موهیتا جان شرمنده اذیتت کردم دومین عکسم حذف کردم ولی اینجا هست حذف نشده https://uupload.ir/files/l73 ...

چرا حذف باید بشه حتما

ضربدر رو بزن، تایید کن، صفحه رو رفرش کن حتما حذف میشه

چرا حذف باید بشه حتما ضربدر رو بزن، تایید کن، صفحه رو رفرش کن حتما حذف میشه

دیر عمل کرد فکر کردم حذف نشده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا این عدو کی بود؟؟؟🤔

خانواده‌م😑😖 دهنمو سرویس کردن سر یه موضوعی

منم دیگه نتونستم کنار بیام با زندگی توی تهران😓

حدسش سخت نیست...😭 ولی چند سال زندگیم سوخت تا به این نتیجه رسیدم که بکنم و برم. باور میکنی هیچ‌وقت مهاجرت واسه من هدف نبود فقط یه فرار از اون وضع بود که اونم فهمیدم فقط رنگ و لعابش عوض میشه نه درون آدم

خانواده‌م😑😖 دهنمو سرویس کردن سر یه موضوعی منم دیگه نتونستم کنار بیام با زندگی توی تهران😓 حدسش س ...

حتما پدرت

منم ۲ سالع پدرمادرمو از همه جا بلاک کردم تا زنده ام دلم نمیخاد ببینمشون

من فقط تو کپی کردن تو نی نی سایت مشکل دارم، واسه من لینک فقط تو کیبورد پیام هام کپی میشه و اینجا نمی ...

یعنی وقتی کامنت میذاری نمیتونی لینک پیست کنی؟ مگه میشه؟ مگه داریم؟

بجای تایپ کردن آدرس لینک رو پیست کن

اسکرین بده فرزندم🧐

حتما پدرت منم ۲ سالع پدرمادرمو از همه جا بلاک کردم تا زنده ام دلم نمیخاد ببینمشون

تو اون تاپیکت یه چیزایی گفتم

عاشق شدم تا خودکشی‌م رفتم نذاشت که نذاشت... با تهدید و زور جدامون کرد منم ازدواج کردم و از ایران رفتم

تو اون تاپیکت یه چیزایی گفتم عاشق شدم تا خودکشی‌م رفتم نذاشت که نذاشت... با تهدید و زور جدامون کرد ...

به نفعت شد دیگه عشق‌چیه بابا نگو عشق بگو خریت😂

2706