2733
2739

دارم میمیرم وایتکس جرمگیر قاطی کردم چیکار کنم

عضو مانکن های 1400    عضو گروه آبی  وزن اول72.800....وزن فعلی 65.....وزن هدف 60.....وزن ایده آل58....امیدوارم که میرسم تاریخ شروع اول مرداد

اخه چرا 

هیچی از هوش نری صلوات برو تو تراس نفس بگیر

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای برا چی موادو با هم قاطی میکنه میدونه امکان داره گازی تولید کن به کشتنت بده اگه حالت بده احتمالا مسمومت کرده برو دکتر

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2728
دیوانه خودکشی کردی شیر دوغ بخوررر زیاد  هوای ازاددد پیاده روی نفس عمیق تا ریه ات تخلیه شوند

شیر خوردم ی لیوان 

جلو پنجره یخ زدم دیگ

عضو مانکن های 1400    عضو گروه آبی  وزن اول72.800....وزن فعلی 65.....وزن هدف 60.....وزن ایده آل58....امیدوارم که میرسم تاریخ شروع اول مرداد
2738
وای برا چی موادو با هم قاطی میکنه میدونه امکان داره گازی تولید کن به کشتنت بده اگه حالت بده احتمالا ...

دیدم جرمگیر کم وایتکس هم ریختم آخ چ بده لنتی 

نفس عمیق نمیتونم بکشم 

پنجره ها رو باز کن . شیر گرم بخور . زدی خودتو داغون کردی .‌

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤        ۲۹ اردیبهشت زیباترین روز زندگیمه چون خدا تو رو بهم داد💋💋💋                                                     Be yourself:People don't have to like you and you don't have to care
این همه هشدار میدن اینا رو باهم قاطی نکنین چرا اینکارو کردی    

فک نمی‌کردم اینطورشم

پنجره ها رو باز کن . شیر گرم بخور . زدی خودتو داغون کردی .‌

مرسی

2706