2733
2739

از خوش شانسیم تنبلی تخمدان دارم وبازم خوشبختانه توکل فامیل مادرم وپدرم من اولین نفرم که درد بی درمونو دارم،سه سال تموم بدو بدو کردم هرجا بگین رفتم هرکاری بگین کردم،از دعانویس گرفته تا رمال وبهترین متخصص زنان بهترین دکتر طب سنتی بهترین داروهای خارجی انواع اقسام آزمایش سونوگرافی،،،ولی نمیشه که نمیشه بیچاره شوهرم بخاطر من چهاربار آزمایش داده سالم سالم،دیگه خسته شدم از بدو بدو بریدم دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیالش بشید. مطمئن باش در بیخیال ترین حالت ممکنه باردار میشی

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2731
2738

تنها راحش اینه همه داروهاتو قطع کن اصلا بهش فکر نکن زندگی عادی رو دنبال کن فقط رابطت آزاد باشه همین هیچ هم موقع پریودی نگو اینبارم نشد و استرس نداشته باش

بیخیالی طی کن بهت قول میدم سر دو سه ماه میشی

بعد بجا رمال و دعانویس فقط ب خدا توکل کن و از خودش بخواه

تیکر تولد یکسالگی شاه پسرم تاج سرم😍😍😘😘

انشالله خداکمکت کنه 

من ۱۸ سالمه مادرم وقتی ۱۳سالم بود فوت شد .پدرم بهش خیانت کرد مادرمم فهمید خودکشی کرد من پیش مادربزرگم زندگیکردم خواهرم متولد۷۶ و داداشم ۸۴.من با فامیل مادرم ازدواج کردم مرداد امسال عروسی کردم. خواهرم با طرف بابام ازدواج کرد و طرف بابامه و داداشمم پیش بابام زندگی میکنه 

من ۵ماهه عروسی کردم و کنکوری ام شوهرمم دانشجو و کارنداره و تو ی اتاق خونه پدرشوهرمم حالا جلوگیریمونم طبیعی بود نمیدونم چطور حامله شدم بی بی چک زدم مثبت شد دوتاخط پررنگ شد و ازمایشمم مثبت شد حالاشرایط بچه رو ندارم چکارکنم😭

کسی روندارم راهنمایم کنه خجالت میکشم خیلی حتی ب مادربزرگم و خاله هام نگفتم.

2706