2737
2739
عنوان

بیکاری همسر

183 بازدید | 15 پست

بچه ها سلام.....الان ۸ساله ازدواج کردم همسرم هزارتا کار عوض کرده یکجا نمیتونه بمونه... الآنم تو یک شرکت هست ویزیتوره ولی همش دعوا داره اونجا میگه میخان بیام بیرون...بخدا من دیگه توان ندارم اعصابم نمی‌کشه برام دعا کنید

خسته ام ... میشه دعا کنین برای حال دلم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چقدر سخته ...... خودشم حتما خیلی تحت فشار حتما

آره ولی منم یه صبری دارم روم نمیشه به خانوادم بگم . هرچند خودشون میفهمم. کاش دوسش نداشتم ازش جدا میشدم

آره ولی منم یه صبری دارم روم نمیشه به خانوادم بگم . هرچند خودشون میفهمم. کاش دوسش نداشتم ازش جدا میش ...

نه پشتش باش باانگیزه بده و بهش روحیه بده و با زبون بدون سرکوفت و نیش راهنماییش کن

2740

عزیزم بهتر نیست شوهرت اول پیش یه روان شناس بره 

کسانی ک نمیتونن توک یه شغل ثابت بمونن و دائم دعوا میکنن و .... شایدم حق باهاشون باشه ولی معمولا نیاز به کمک روانشناس دارن

احتمالا یکم عصبیه 

اگر میتونی خودت دست بکار شو . بالاخره از شاگردی مغازه ، جنس آوردن توو خونه . منشی .... شروع کن اگر بیکاری

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
نه پشتش باش باانگیزه بده و بهش روحیه بده و با زبون بدون سرکوفت و نیش راهنماییش کن

😔😔😔😔بخدا همین کارو میکنم ولی اون کار خودشو میکنه

عزیزم بهتر نیست شوهرت اول پیش یه روان شناس بره  کسانی ک نمیتونن توک یه شغل ثابت بمونن و دائم د ...

قبلاً کار میکردم تا سر همین کارهاش من کارم به بیمارستان کشید عصبی شده بودم و افسرده یکماه بیمارستان اعصاب روان بودم الان بیکارم دکترم گفته نرو سرکار... ولی واقعا همسرم به روانشناس احتیاج داره

قبلاً کار میکردم تا سر همین کارهاش من کارم به بیمارستان کشید عصبی شده بودم و افسرده یکماه بیمارستان ...

تو ک خرجت با باباته یه مدت بعنوان قهر برو 

بگو تا درمان نکنی و شغل ثابت نداشته باشی برمیگرده ک دوباره مریض شم

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
2706