2737
2734
عنوان

خانومایی ک لیرز انجام دادید بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 34 پست
با اجازه منم یه سوال بپرسم ، خانوما واسه لیزر دست معمولا چندتا شات میزنن ؟ چون به من گفتن واسه دست و ...

منم میخوام بدونم 

البته فکر کنم دیگه شات حساب نمیشه و جلسه ای هست

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره کلا جلسه ایه

من فکر میکردم مثلا اگه کل پا رو لیزر کنن ۳۰۰ بشه😖😖😖

فکر کنم مثلا ۱۰ جلسه باشه 

میشه  سه  ونیم😫😫😫

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
منم میخوام بدونم  البته فکر کنم دیگه شات حساب نمیشه و جلسه ای هست

من دیروز از کلینیک عرفان سعادت آباد پرسیدم گفت شاتی حساب میکنن

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2740
یعنی پا از قسمت اضافه گرون تره😐

اگه مساحتی حساب کنیم باید گرون تر باشه😉

من فکر میکردم مثلا اگه کل پا رو لیزر کنن ۳۰۰ بشه😖😖😖 فکر کنم مثلا ۱۰ جلسه باشه  میشه   ...

ن کل بدن  میشه پنجو شیشصد  شما  خیلی زیاد بهت گفتن 

لطفا برای سلامتی  تو دلیم یه صلوات میفرستی🥺❤
2706