2726

سلام  خانوما من میخوام برم لیرز  بیکینی  ولی خیلی میترسم  نازایی نمیاره؟ 

شما انجام دادید بعدش باردار شدین؟ 

من خیلی از اطرافیام میشنوم میگن نازایی میاره بخاطر همین میترسم

لطفا برای سلامتی  تو دلیم یه صلوات میفرستی🥺❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ک هنوز ازدواج نکردم ولی انجام دادم 

نازایی فکر نمیکنم چرته

گاهی در نقطه ی تاریکی از زندگی قرار داریم و گمان میکنیم که دفن شده ایم اما واقعیت این است که "کاشته" شده ایم.
2728

منم‌به سرم زده برم لیزر دست وپا 

ولی میگن برا هرجلسه مثلا ۳۰۰ باید بدی 

به نظرم هزینش خیلی میشی 

تو دلم مونده

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
عزیزم هیچ علمی ثابت نشده ک نازایی میاره ولی اگ هنوز دختر هستین یا بچه دار نشدین انجام ندین چون ممکنه ...

ن ۵ساله ازدوا ج کردم هنوز باردار نشدم 

با اجازه منم یه سوال بپرسم ، خانوما واسه لیزر دست معمولا چندتا شات میزنن ؟ چون به من گفتن واسه دست و پا هر شات بین 800 تا هزار و پونصده...میخوام بدونم چندتا شات میشه، که قیمت کلیش‌و حساب کنم...

معذرت میخوام استارترجان

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
منم‌به سرم زده برم لیزر دست وپا  ولی میگن برا هرجلسه مثلا ۳۰۰ باید بدی  به نظرم هزینش خی ...

منم فقط بیکینی میرم  جلسه ای ۸۵ هشت جلسه 

2706