2733
2734
عنوان

حامله

294 بازدید | 13 پست

با سلام ببخشید من این ماه جلوگیری نکردمالانم  یعنی از روزی ک جلوگیری نکردم ۲ هفته گذشته و الانم وقت عادت ماهیانه ام هست لکه های قهوه ای خیلی کم رنگ میبینم اونم بعضی وقت ها ممکنه ک حامله باشم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

مبارکه ولی دل نبند خدایی نکرده ازمایش منفی بود حامله نبودی یا خون ریزی کردی  شوک بهت وارد نشه 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
2738
میشه این ماه آخرش رفت آزمایش داد؟

منم موندم کی برم 24 سیکلم وامروز بی بی زدم منفی بود خورد تو ذوقم ولی خو زود زدم میگن تا اخر ماه صبر میکنم انشالله پری نیاد تو هم صبر کن بنظرم

منم موندم کی برم 24 سیکلم وامروز بی بی زدم منفی بود خورد تو ذوقم ولی خو زود زدم میگن تا اخر ماه صبر ...

انشالله باشه بس منم  صبر میکنم اره اونارو باید ۴۰ روز بگذره از سیکلت

من الان کی میتونم برم آزمایش بدم یا تست بردارم

وقتی دیدی لکه قطع شد پریود نشدی حتما آزمایش بده  انشاالله که بارداری گلم 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏

اگ از موعودت گذشته بی بی چک بزن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت