2733
2734
عنوان

این حرکت دوستم یعنی چی ؟؟؟؟؟

127 بازدید | 14 پست

امروز اومد پیشم خیلی باهم خوش گذشت خوب بودیم هیچ بحثی و دلخوری پیش نیومد بعد رفت خونه بهش پیام دادم خیلی عادی مثل همیشه بدون هیچ حرفی ناراحت کننده ای یهو دیدم زد بلاکم کرد جوابمم خیلی دیر میده ...بعد با اون خطم بهش پیام دادم که چرا بلاکم کردی گفت نمی‌دونم خودش شده بعد گفتم یعنی چی خودت بلاک کردی چرا اینکارو کردی دلیلش چیه گفت همینطوری بلاک کردم ...بعد الان از بلاکی درم آورده ولی پیام نداده ..بهش گفتم ببین تو دوس داری بهت پیام بدم یانه گفت اوف آره منم بوس فرستادم الان یک ساعت پیش فرستادم هر چند لحظه انلاینع ولی اصلا سین نمیکنه ...

میشه یکی بگه فازش چیه ؟ دلیل اینکاراش چیه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

دوست پسرت‌؟؟در کل یعنی بی ادبی شاید خوشش نیومده ولی حرکت قشنگی نبودش

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

واه عزیزم ناراحت نشیا چرا ای میری دورش  خودتو کوچیک نکن من بودم بلاکش میکردم منم

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
دوسش دارم خو نمیتونم محلش ندم 😓

منم خیلی دوسش داشتم رفیق صمیمی م بود اماااا دیدم کم محلی می‌کنه منم طرفش نرفتم والان میفهمم اصلا وجودش انقد مهم نبود بدرک که رفت

2706