2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا ب علایم توجه نکن ..اگه بودی مثبت میشد انشالله ماه بعد دوخط پررنگ قسمتت بشه

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2731

شاید لقاحت دیر انجام شده

حالا صبر کن هی ب خودت استرس وارد نکن

بزار ی چند روز دیگه ان شاالله ب امید خدا پری نشدی بی بی بزن

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2740
یعنی ممکن نیست لقاح دیر انجام شده باشه ؟

حتی اگه باردار باشی علایم ب این زودیا خودشونو نشون نمیدن ..

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

حالا  صبر کن دو سه روز دیگه بزن

شاید لقاحت دیر انجام شده حالا صبر کن هی ب خودت استرس وارد نکن بزار ی چند روز دیگه ان شاالله ب امید ...

نه استرس ندارم ماه اول اقدامم بود
ولی دوست دارم بشه 

نه استرس ندارم ماه اول اقدامم بود ولی دوست دارم بشه 

منم سال سوم اقداممه😐

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹
2706