2733
2734

همه چی ، شعر میخوندم براش قصه میگفتم، یا با صدای بلند اهنگ‌میخوندم ، هر وقت هم‌کم‌میاوردم مثلا موقع غذا درست کردن با صدای بلند کاراییو که انجام میدادم میگفتم

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

من پسرم حدود 16 ماهشه چندتا کلمه میگه فقط ولی خودم یکسره باهاش حرف میزنم همه چی رو براش توضیح میدم شبا اتفافات روزی که براش جالبه تعریف میکنم اشیا رو نشون میدم اسمشو میگم 

براش انواع لالایی ها و ترانه ها رو میخونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خسته نمیشی؟ اصلا بچه ها میفهمن ما چی میگیم ؟

نه اصلا خسته کننده نیست اتفاقا کامل متوجه میشه و دقت میکنه 

بذار زبون باز کنه خودت میفهمی همه رو اون وقتی که به ظاهر نمیفهمیده تو حافظه ش ثبت کرده

در مورد هر کاری که می کنی باهاش صحبت کن. مثلا لباساشو که عوض می کنی براش با زبان ساده و جمله های کوت ...

میدونم عزیزم .من افسردگی بعد زایمان داشتم .هنوزم هست .حوصله سر و کله زدن با بچمو ندارم .قبلا با بچه ها خییییلی حرف میزدم و بازی میکردم الن واسه بچه خودم ناتوانم‌

شعر میخونم از خودم درمیارم.

قبلا میگفتم الان برنجو ریختم توآبجوش

حالا اندکی صبر میکنیم حالا میریزیم تو ابکش

برای پخت به به باید برنج نرم شود😐

خیلی چرتو پرت میگم😳

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2738

پسر من چهارماهشه باهاش حرف میزنم 😐من در اوردی یه چیزایی میگم همه غش میکنن

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
میدونم عزیزم .من افسردگی بعد زایمان داشتم .هنوزم هست .حوصله سر و کله زدن با بچمو ندارم .قبلا با بچه ...

خب عزیزم برای درمان افسرگیت یه دوره حداقل 10 روزه کاچی درست کن و بخور. خیلی خوبه. کنارش هم وعده های دیگه تو گرم کن. به خصوص عسل و ارده شیره توی برنامه غذاییت بگنجون.

شعر میخونم از خودم درمیارم. قبلا میگفتم الان برنجو ریختم توآبجوش حالا اندکی صبر میکنیم حالا میریزی ...

از کجات در میاوردی خدایی🤣🤣🤣🤣

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰