2733
2734
عنوان

عکس آتلیه رایگان

281 بازدید | 9 پست

فقط برای یه نفر فعلا درست میکنم

@yasi_rubot

این  آیدی تو تلگرامه

فقط و فقط توی تلگرام

اولین نفری که بفرسته و عکس خوب باشه درست میکنم

منظورم از خوب بودن عکس (تار نباشه،واضح باشه،اگه کل بدن میخواد همه اجزای بدنش تو عکسش معلوم باشه،اگه فقط صورت میفرستین حواستون باشه دستش یا چیزی رو صورتش نباشه و از همه مهم تر برای کودک باشه)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تلگرام ندارم 🙄🤔🥴

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2731

برا کودک ندارم

خودمون دوتایی دارم😶

ی نام خداااا ،اینجانب یک بانوی متاهل و متهعد👫💍عاشق اشپزی با دستپخت عالی🍝🍔کیک پزعالی🍰باکلی دسر خوش مزمز🍮🍨 و تزیین کننده نمونه😄درحال درس خوندن ،،از نوع حقوق📗📖📚عشق اهنگ و رقص،زندگی من باهندزفیری گره خورده😛😍عاشق کارای هنری مثل دکوپاژ،کار با مس،گلهای کریستالی،انواع بافتنی،ارایشگر نمونه،کلی کار هنری با چوب ،،شمع سازیو....،عاشق همسری،عاشق زندگیم،خدایا مشکلات زندگیمو حل کن،دوستت دارم دوستم داشته باش،خدایا مواظب عشق زندگیه منباش،کمکم کن تاهرروز بهتراز قبل باشم😍😘شاهم من فقط با ط خوشم😻✨💫�🍺👑💍💎