2737
2734
عنوان

آرایش چشممو با چی بشورررممم

1196 بازدید | 21 پست

سلاامم

من کل آرایشم فقط ریمله

روغن و محلول دوفاز رو امتحان کردم تاالان

با روغن،میلیا میزنه دور چشمم.محلول دوفاز لافارر هم دور چشممو خشک میکنه😒

اینم بگم ک پوستم خشکه

میخاستم شیر پاک کن بخرم ولی اون ادمین سینره بهم گفت واسه چشم نیست

ممنون میشم راهنماییم کنین 😘

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من با دستمال کاغذی و یکم وازلین چشامو میبندم و پاک میکنم

کل صورتمو اینطوری پاک میکنم

بعدم با شامپو بچه میشوزم

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

میااسر واتر کامان بگیر با یه پنبه قشنگ پاک کن بعد چون همه میدونن ارایش با پاک کننده ها صد در صد پاک نمیشه یه محلول شستشوی خوبم بخر من اونم کامان خریدم شما مخصوص پوست خشکشو بگیر باهاش صورتتو بعد پاک کردن آرایش بشور بعد از اونم برای تنظیم پ هاش پوست تونر بزن بعد نرم کننده یا کرم روز بعدم ضد افتاب و تمام

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖
2740

من یا شوینده سینره که برای ارایشه یا شامپو بچه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
میااسر واتر کامان بگیر با یه پنبه قشنگ پاک کن بعد چون همه میدونن ارایش با پاک کننده ها صد در صد پاک ...

از محصولات کامان خاطره خوبی ندارم😬👎🏻

با میسلار واتر دیگه

چه مارکی ب نظرت؟

این محلول دوفاز لافارر هم همونه فکر میکنم.نوشته بود مخصوص آرایش چشم و لب

ولی من راضی نیستم ازش

کاش میشد با شیر پاک‌کن،آرایش چشم هم پاک کرد.😑

از محصولات کامان خاطره خوبی ندارم😬👎🏻

مارکی ک دوس داری بگیر هرچی بهت میسازه من سینره رو هم واقعا قبول دارم

🌸میشه برای نی نی دار شدن من هم یه صلوات بفرستی؟❤🌸رب لا تذرنی فرداً و انتَ خیر الوارثین❤💖
چه مارکی ب نظرت؟ این محلول دوفاز لافارر هم همونه فکر میکنم.نوشته بود مخصوص آرایش چشم و لب ولی من ر ...

میلاسر دافی هم خوبه راستی 

2706