2737
2734

خانوووما

من به خاطر ديسك كمر و ليزيك چشم،نامه جهت سزارين از دكترم دارم.

ميخواستم ببينم اگه با اين نامه ها تو بيمارستان خصوصي سزارين بشم،

١-ايا بيمه تكميلي هزينه هارو پرداخت ميكنه يا سزارين اختياري محسوب ميشه؟

٢-اگه دكترم قبول كنه اما موقع زايمان شرايطي برام پيش بياد كه دكترم بالاي سرم نتونه بياد،تكليفم چي ميشه؟دكتر انكال انجام ميده يا ميگن بايد طبيعي بزام؟

٣-يكي به من گفت همه دكترا براي زايمان زيرميزي ميگيرن.از ٥٠٠تا٢تومن.درسته؟

اولا سزارین چه اختیاری چه اجباری بیمه هزینه اش را میده اما دکترت دیگه خودت باید هماهنگ کنی هر دکتر با دکتر دیگه فرق داره

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

اگه خودش نامه داده نه دیگه، با همون بستری میشی، بیمارستان طرف قرارداد بیمت باشه قبول میکنه

دکتر خودت بیاد بهتره، بقیه شاید مسئولیت قبول نکنن!

و خودش تاریخ میده که کی بری واسه بستری

اگه زودتر دردت شروع شه هم زنگ میزنن بهش که بیاد

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیر همه زیر میزی نمیگیرن 

دکتر خودم از اول گفت به من نیاز نیست چیزی بدی با بیمارستان حساب کن. 

بیمه هم همه هزینه رو تقبل کرد. 

وقتی دلیل پزشکی داری حتما سزارین میشی چه دکتر خودت باشه چه کس دیگه اگه هم نتونه بیاد باید معرفی کنه به یه پزشک دیگه و یا پزشک شیفت بيمارستان زایمان رو انجام میده 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2728

بله اگر بیمه‌ات با اون‌ بیمارستان طرف قرارداد باشه درصدی از هزینه رو میده

دکتر میاد

زیرمیزی هم میگیرن

ای آن که دیگر ندارمت بدان که همچنان از اعماق وجود دوستت دارم ؛ بدان هرگز توان تکرار خاطرات مشترکمان با شخص دیگری را ندارم؛ من بعد از تو هیچ وقت نخواستم گذرم به کافه‌های فردوسی بخوره؛ بعد از تو همیشه با بغض از میدان کاج رد شدم؛ وقتی بعد از  تو رفتم شمال برای اولین‌بار دیگه از نگاه کردن به دریا لذت نبردم؛ دیگه توی تراسی که با هم هزارتا عکس داشتیم پام رو نذاشتم و حس می‌کردم اون خونه‌ای که با ذوق چیده بودیم برام قفسه ولی هنوز همه چیز سرجاشه چون بعد از تو هیچکس سلیقه‌اش مثل تو نشد .دلم خیلی برات تنگ شده برای دیدن صورت قشنگت که نمیدونم خاک سرد و بی‌رحم باهاش چکار کرده؟دلم خیلی برای لمس دست‌های گرمی که زیر خاک سرده تنگ شده.روزهای آخر بابت خیلی چیزها دلگیر بودم و نشد بیام پیشت و برای آخرین بار باهات وداع کنم چون باور نداشتم تو میری و فکر می‌کردم مثل همیشه میای و همه چیز رو از دلم در میاری...چون نشد خداحافظی کنیم داغ دلم هرروز تازه‌تر از قبل میشه حتی تو روز خاکسپاری نشد جمعیت رو کنار بزنم و بیام از ته دل گریه کنم و جیغ بزنم تا کمی سبک بشم و بغصم توی گلوم خفه شد آخه خیلی سخته که حتی نتونی اونقدری که دلت میخواد برای عزیز از دست رفته‌ات گریه کنی تا خالی بشی‌.کاش حداقل به خوابم بیای عزیزان لطفاً ازم نپرسید امضا در مورد چه‌کسی هست. ممنونم
اولا سزارین چه اختیاری چه اجباری بیمه هزینه اش را میده اما دکترت دیگه خودت باید هماهنگ کنی هر دکتر ب ...

عزيزم مال قبل بود

الان ميگن سزارين اختياري بيمه تكميلي پولشو نميده،فقط بيمارستان خصوصي ميتوني انجام بدي و دكتر هم ٢تومن جريمه(چون از يه تعداد سزارينشون بيشتر بشه،كارانشون كمتر ميشه)بايد بدي

اگه خودش نامه داده نه دیگه، با همون بستری میشی، بیمارستان طرف قرارداد بیمت باشه قبول میکنه دکتر خود ...

دكتر. هفته ٣٨و اينا نامه براي سزارين ميده؟

اگه زايمان زودرس داشتم و دكترم هم نبود و نامه دكترمم نداشتم چي؟

وقتی نامه داده فک نکنم جز اختیاری بشه

احتمالا اگه دکترت نبود خود بیمارستانی که قرار داد دارن یه دکتر دیگه رو جایگزین کنن

دکتر من که زیر میزی چیزی نگرفت مگر اینکه از راه دوری بیاد و وقتشم شلوغ باشه اینکار بکنن

برای طبیعی هم بستگی به بیمارستان داره هرچی بیمارستان سختگیر تر باشه دیر ترم حاظر میشن سزارین کنید

بیمه هم طبق اون مبلغی که گفته پرداخت میکنه 

2740
دكتر. هفته ٣٨و اينا نامه براي سزارين ميده؟ اگه زايمان زودرس داشتم و دكترم هم نبود و نامه دكترمم ندا ...

۳۸ به بعد نامه میده

زایمان زودرس معمولا سزارین میشه چون واسه جنین خطرناک! مگه این که دهانه رحم کامل باز باشه...

که اونم حیفه دیگه! ده دقیقه ای بدون برش و بخیه دنیا میاد چرا شکمتو بدی پاره کنن؟

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
از سزارين راضي بودين؟ دردش با مسكن قابل تحمل هست؟ و اينكه چند روز طول كشيد روپا بشي؟

ببین کلا بستگی به بدنت و آستانه دردت داره. البته دکترت هم مهمه. 

من شکر خدا سریع رو به راه شدم. اگه همون موقع که بهت میگن پاشو راه بری این کارو کنی سریع تر رو پا میشی. 

درد رو داره چون بالاخره عمل جراحی بازه و کلی بخیه ولی با شیاف قابل کنترل شدنه. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
۳۸ به بعد نامه میده زایمان زودرس معمولا سزارین میشه چون واسه جنین خطرناک! مگه این که دهانه رحم کامل ...

والا من زن داداشم ۳۶هفته کیسه ابش پاره شد و مجبورش کردن طبیعی زایمان کنه.

۱۸ساعت هم از پاره شدن کیسه اب تا زایمانش طول کشید.بخیه ام خورد

دیگه ۱۰دقیقه ام نیست،اخر باید دهانه رحم ۱۰سانت باز بشه که حداقل ۸ساعت زمان میبره

والا من زن داداشم ۳۶هفته کیسه ابش پاره شد و مجبورش کردن طبیعی زایمان کنه. ۱۸ساعت هم از پاره شدن کیس ...

حتما بیمارستان دولتی رفته یا هماهنگ نبوده با دکترش

دختر عمم ۳۲ هفته بود سریع سزارین کرده بودن تو بیمارستان دولتی ، ۳۶ دیگه نارس نیس که خطرناک باشه واسش زایمان طبیعی! 

بعدم همیشه که نباید منفی بافی کنی...

من خطر زایمان زودرس داشتم، دکترم رفت مسافرت گفت یه ماه دیگه میام همون وقت بیا نامه بدم

تاریخی که میومد من ۳۹ هفتم پر میشد میرفتم تو ۴۰!

گفتم اگه زودتر دردم شروع شد چی؟ گفت میری بیمارستان میگی مریض فلانی هستم بهم زنگ میزنن میگم پزشک شیفت سزارین کنه ، میگم بهشون نمیتونی طبیعی

که خداروشکر اینطورم نشد تا همون روز هیچ دردی نداشتم!