2733
2739
عنوان

ویروس رزوئلا

193 بازدید | 10 پست

سلام خانمای عزیز 

من دخترم همزمان با دندون درآوردنش مثل همیشه تب کرد منتها من احساس میکردم فرق داره.۴ روز تب داشت.بعد گلاب به روتون ۲ روز آخر اسهال و امروز بعد قطع شدن تبش دونه های قرمز تو بدنش ریخت بیرون.راجع بهش مطالعه کردم به این ویروس رسیدم.ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید بهم بگید 🌹🌹

ببرش دکتر عزیززم

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 

بعد از تب گاهی اوقات بدن بچه دونه قرمز میزنه که ظرف دو یا سه روز باید از بین بره بیعیه مشکلی نیست اگه نرفت باید بررسی بشه حالا نمیدونم ویزوسه یا چی ولی اون دونه ها طبیعین 

تب بچه زیاد بوده

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعد از تب گاهی اوقات بدن بچه دونه قرمز میزنه که ظرف دو یا سه روز باید از بین بره بیعیه مشکلی نیست اگ ...

یه دکتر پکست برو پسر منم ،همین ویروس رو گرفت دکتر یه پماد ساختنی داد اونو که زدم زود خوب شد ،البته گفت ممکنه تا چهار هفته بمونه ،ولی من مرتب با بید کاسنی ،ختمی،گل خشت شستمش وپماد زدم خیلی زود تر خوب شد

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
2738
یه دکتر پکست برو پسر منم ،همین ویروس رو گرفت دکتر یه پماد ساختنی داد اونو که زدم زود خوب شد ،البته گ ...

شاید اینی که استارتر میگه فرق کنه نمیدونم ولی بعد تب این دونه بزنه طبیعیه تا دو روز بعدش نه باید بررسی بشه چرا 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما
شاید اینی که استارتر میگه فرق کنه نمیدونم ولی بعد تب این دونه بزنه طبیعیه تا دو روز بعدش نه باید برر ...

اره ممکنه فرق کنه ،من که گفتم باید بره دکتر پوست

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
یه دکتر پکست برو پسر منم ،همین ویروس رو گرفت دکتر یه پماد ساختنی داد اونو که زدم زود خوب شد ،البته گ ...

حتما چند ساعت دیگه که دکترش بیاد به مطبش زنگ میزنم راهنمایی میخوام.ممنونم از راهنماییت گلم