2733
2739
عنوان

برادرزادم ۱۰سالشه پری ود شده

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 82 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دخترمنم 11سالو نیم شد الان 154قدش عید میشه 13سالش

ای بابا چرا بچه ها اینجوری شدن خداااااایا😔😔😔

قد تولدش چند بود؟خوب رشد کرد قدش از بچگی ؟یا نه کلا ژنتیکش قد متوسط رو به کوتاه بوده دخترتون؟

یعنی واقعا به پری ربط پیدا میکنه قد کشیدن؟اخه میگن دختر تا ۲۰سالگی قد میکشه دروغه پس فکر کنم😢

😍😍😍
2742
استفاده از رژلب و لاک‌و این مواد های شیمیایی باعث بلوغ زودرس میشه

140 واسه دختر نه ساله کم نیست که

سومین کاربریمه نترکونید بابا 🤗یه پسر دارم تا نداره ♥️خدایا پسرمو از بندگان صالحت قرار بده از دست شیطان صفت ها در امان نگهدار امین. واسه حاجت هام یه صلوات بفرستین دوستان واسه آرامشم ممنون عزیزانم 🤗♥️😘

من دخترم داره میشه 13هنوز نتونستم دراین مورد صحبت کنم باهاش اصلا نمیتونم چطوری سر صحبتو باز کنم چطوری بگم میترسم فکرش بیشتر درگیربشه روش تاثیر بذاره بنطرتون باید الان بگم یادیرتر بگم

ای بابا چرا بچه ها اینجوری شدن خداااااایا😔😔😔 قد تولدش چند بود؟خوب رشد کرد قدش از بچگی ؟یا نه کلا ...

ببینید قد هیچ‌ ربطی به این چیزا نداره،تا وقتی صفحه های استخوانی کامل بسته نشده باشه قد رشد میکنه اینم بستگی به ژنتیک و تغذیه ی مناسب داره

خدایا بهم یه ارامش عطا کن تا نزنم دهن بعضی از بنده هاتو سرویس کنم🤐🤐
ببینید قد هیچ‌ ربطی به این چیزا نداره،تا وقتی صفحه های استخوانی کامل بسته نشده باشه قد رشد میکنه این ...

من خودم‌تا بیست سالگیم قدم رشد داشت

خدایا بهم یه ارامش عطا کن تا نزنم دهن بعضی از بنده هاتو سرویس کنم🤐🤐
2740
قدش کوتاهه  حتمن بگو ببرد دکتر تا دیرنشده

140 که واسه دختر نه ساله کم نیست

سومین کاربریمه نترکونید بابا 🤗یه پسر دارم تا نداره ♥️خدایا پسرمو از بندگان صالحت قرار بده از دست شیطان صفت ها در امان نگهدار امین. واسه حاجت هام یه صلوات بفرستین دوستان واسه آرامشم ممنون عزیزانم 🤗♥️😘
خودمونم زیاد قدمون بلندنیس ولی خوب داشت رشت میکردبچه انگار یساله پریودمیشه طفلی کم خونیه شدیدم گرفته

وای خدای من🤔چقد بچه داشتن مسولیت داره بعضیا خیلی بی خیالن 

من شب و روز فکرم بچمه مخصوصا ایندش 

تجاوز زیاد شده 😢😭چقد دنیا کثیف شده

خوشیام میتونن تکراری باشن🙂
من دخترم داره میشه 13هنوز نتونستم دراین مورد صحبت کنم باهاش اصلا نمیتونم چطوری سر صحبتو باز کنم چطور ...

تورو خدا بگین بیشتر دخترا 13 و14 سالگی میشن ندونه چیه ممکنه بترسه یا نتونه بهتون بگه بگیر وقتی شد راحت به شما بگه من خودم تجربه داشتم 13 سالگی

2706