2733
2739
عنوان

برادرزادم ۱۰سالشه پری ود شده

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 82 پست
پریود رو که میگن تو مدرسه .بقیه مسایل رومیگم جنسی و بکارت اینا

معمولا این چیزا رو تو دبیرستان میگن اصلا براشون کلاس میذارن

خدایا بهم یه ارامش عطا کن تا نزنم دهن بعضی از بنده هاتو سرویس کنم🤐🤐
راس میگی رو هیچی نمیشه حساب کنی این دوره  حق داریم😣

خدا رحم کنه بهمون آنقدر فکر میکنم بهش که قلبم درد میگره خیلی میترسم سنی نداره 19 ماهشه من از الان دارم خودمو میخورم

سومین کاربریمه نترکونید بابا 🤗یه پسر دارم تا نداره ♥️خدایا پسرمو از بندگان صالحت قرار بده از دست شیطان صفت ها در امان نگهدار امین. واسه حاجت هام یه صلوات بفرستین دوستان واسه آرامشم ممنون عزیزانم 🤗♥️😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معمولا این چیزا رو تو دبیرستان میگن اصلا براشون کلاس میذارن

چرا به ما نزاشتن

سومین کاربریمه نترکونید بابا 🤗یه پسر دارم تا نداره ♥️خدایا پسرمو از بندگان صالحت قرار بده از دست شیطان صفت ها در امان نگهدار امین. واسه حاجت هام یه صلوات بفرستین دوستان واسه آرامشم ممنون عزیزانم 🤗♥️😘
2731
چرا به ما نزاشتن

اونموقع این چیزا انقدر مهم نبود ولی الان جوری شده که یه بچه ی ابتدایی هم این چیزا رو میدونه من خودم تا چند سال پیش که دبیرستان میرفتم این کلاس ها رو میذاشتن حتی تو بعضی مدارس انقد وضعش خراب بود که حتی بهشون یاد میدادن چجوری سقط جنین کنن انقد اوضاع خراب شده

خدایا بهم یه ارامش عطا کن تا نزنم دهن بعضی از بنده هاتو سرویس کنم🤐🤐
خدا رحم کنه بهمون آنقدر فکر میکنم بهش که قلبم درد میگره خیلی میترسم سنی نداره 19 ماهشه من از الان دا ...

مادر شدن یعنی سراسر درد  ورنج 

من حتی وقتی بچم خوشحاله هم گریم میگیره🤣🤣🤣خیلی احساساتی میشم  

مال من داره میشه دوسالش با دستای مردونش موهامو از رو صورتم میزنه کنارررررررررر‌.اخم کنم نگرانم میشه .خیلی هوامو داره ازهمین الان 

بخاطر دوتامون تنهاییم وابستم شده طاقت گریه کنم میترسه خیلی میترسه 😭

خوشیام میتونن تکراری باشن🙂
چه مادری به به😎

من مامانم چیزی بهم نگفت ۱۳سالم بودپریودشدم وقتی فهمیدخودشم خجالت میکشید خیلی سختم بود😔

تصمیم گرفتم به دخترم توسن مناسب وباروشی درست همه چیوآموزش بدم حتی درموردشب عروسیم بهم چیزی نگفت منم آک آک😐

من مامانم چیزی بهم نگفت ۱۳سالم بودپریودشدم وقتی فهمیدخودشم خجالت میکشید خیلی سختم بود😔 تصمیم گرفتم ...

اره درکت میکنم خودمم مث تو .مانانای قدیمیا ساده بودن اصن سواد کافی نداشتن تو اینچیزا دست خودشون نبوده ک من درک میکنم مادرمو حس نمیکنم مادرمه یجورایی حس میکنم من مامان مامانمم ازبس نگرانشم😃😅😂

خوشیام میتونن تکراری باشن🙂
2740