2733
2739
عنوان

خواهرم ميره😣😣😣

318 بازدید | 9 پست

بچه خا خواهرم تا اخر اين ماه ميره خونه خودشون 

ما كرجيم اون تهران😔😔😔

فقطم دوتا بچه ايم اونم بره من تنها ميشم

به نظرتون خيلي سخت ميگذره؟ دوستام هم همشون تهرانن😔

تو دلش هيچي نيس ولي كلا ادم بي حسو خنثي ايه نثبت به همه چيز

ميترسم اونقد ك من دلم تنگ ميشه اون دلش تنگ نشه😔😔😔😣😣

اگه به من باشه دوست داشتم تا هميشه كنار هم باشيم 😭😭😭😭

چ خواهرای خوبی منو خواهرم هر روز دعوا و کتک کاری ک چرا زودتر نمیری راحت شم دیگع

بچه آخر که باشی:وقتی حرف میزنی انگار تو دبه گوزیدی..  با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید 🚫.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم دوست داشتن تا یه حدی خوبه، بالخره توام ازدواج میکنی شاید شیراز شاید کرمان شاید مازندران و شایدم همون تهران، به خودت این احتمال رو بده ک ممکنه ازخانوادت دور بشی پس انقد وابسته نباش، الانم ک همه چی شده تصویری میتونی باهاش رو در رو حرف بزنی 

2740

نه عزیزم عادت میکنی دیگه کم کم رو پا خودت وا میسی

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩

من وقتی خواهرم ازدواج کرد شب عروسیش ک دیگه رفت انقدگریه کردم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..