2737
2739
عنوان

مداد چشم

4062 بازدید | 15 پست

بچه ها من عادت دارم تو چشمام را سیاه کنم حالا یا سرمه یا مداد می کشم ولی تا حالا مداد شمعی نکشیدم خوبه به نظرتون شما چه مداد چشم با چه مارکی پیشنهاد میکنید یه ریمل با قیمت مناسب پیشنهاد بدید

همیشه در حال تلاشم ،هر روز موفق تر از دیروزم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مداد چشم برای داخل چشم پلک پایین حتما گلی از فروشنده بپرس 

مداد چشم نازک گلدن رز و فلورمار البته ماژیکی خوب بود ولی برای داخل چشم حتما بپرسی 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا

منم  نمیکشم به همین خاطر نمیدونم عزیزم ولی ریمل اسنس خوبه دیپ.رومنسم خوبه ولی فک کنم الان خیلی گروه باشه میبلین وگلدن رز هم تعریفشو شنیدم اما درمورد کالیستا نظرات مختلفی هست تنها راه اینه که خودا بگیری امتحان کنی این کالیستا نسبت ب بقیه ارزون تره

2738

ريمل ايزادورا خودم الان دارم عااالييه 

قبلا ان واي سي ميزدم اونم محشر بود ولي ديگه پيداس نكردم گفتن وارد نميشه

روز بد زندگی من   😔😔😔😔            لطفا اگه خوندی دوس داشتی ی فاتحه ی صلوات یا حتی خدا بیامرزی بده                           ۲۵اسفند۱۴۰۱ بود روز تصادف بابای مهربونم بدتر از اون روز ۵فروردین ۱۴۰۲شد روز اسمونی شدنش دورت بگردم مهربون بابای من هنوز جوون بودی چرا نمیتونم باور کنم که نیستی چرا....

البته اسنس و ديپ رومنس هم استفاده كردم تقريبا مثل ايزادورا اما ايزادورا بهتره

روز بد زندگی من   😔😔😔😔            لطفا اگه خوندی دوس داشتی ی فاتحه ی صلوات یا حتی خدا بیامرزی بده                           ۲۵اسفند۱۴۰۱ بود روز تصادف بابای مهربونم بدتر از اون روز ۵فروردین ۱۴۰۲شد روز اسمونی شدنش دورت بگردم مهربون بابای من هنوز جوون بودی چرا نمیتونم باور کنم که نیستی چرا....

عزیزم من شخصا مداد داخل چشمم ( پلک پایین ) نمیکشم چون چشما رو گرفته تر نشون میده یا فوقش اگه بکشم مداد سفید میکشم که چشم رو درشت تر و گیراتر نشون بده و ریمل و خط چشم mnd رو بهت معرفی میکنم بر پایه ی گیاهیه و خیلی قیمت مناسب هستن و با کیفیت و من مشاورهای پوستیم و ارایشیم به صورت رایگان از یه خانومی میگیرم که خودشون اینکاره ان اگه میخوای شمارشون رو بهت بدم خالی از لطف نیست 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
کجا میکشی؟

یا خط چشم میکشم یا یه خط چشم کوچیک با مداد میکشم پشت چشمم و با قلمو پخش و محو میکنم قشنگتر میشه گاهی هم زیر چشمم یه کوچولو میزنم اما فقط گاهی

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
محو چجوری؟بگو

یه خط مثل خط چشم با مداد مشکی میکشم پشت چشمم بعد با قلمو اروم پخش میکنم تو همون خط زیاد بالا نمیرم مثل سایه میشه تقریبا اما سایه نیس

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
2706