2737
2734

بچه ها من و شوهرم ی سفر فوری و کاری برامون پیش اومده 

ی سوال دارم اونایی ک مسلمون هستند.. چجوری غذای اونجا رو میخورید؟؟ مثلا گوشت و این چیزا باید طبق ی قواعدی ذبح بشه..

میشه بگین لطفا 

اگ ندونیم و غذها‌شونو بخوریم گناه نیست؟؟؟ 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

همیشه واسم سوال بوده بخدا ذهنم درگیر بودع

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
راستش من اهمیت نمیدم می خورم

اخه من و شوهرم خیلی مهمه برامون

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
همیشه واسم سوال بوده بخدا ذهنم درگیر بودع

نمیدونم چیکار کنم

روحانی هم ندارم اطرافم ازش بپرسم

گوشت حلال وجود داره

خب میدونم

ذبحش میخوام بدونم درسته یا ن؟؟ 

یا اگ ندونیم دیگه گردن ما نیست؟ 

2738
اونجا رستوران برای مسلمون ها هست یا رستوران غذا های ایرونی 

واقعا؟ 

نمیدونم چیکار کنم روحانی هم ندارم اطرافم ازش بپرسم

من خودم یه مدت خیلی دلم میخواس از ایران برم بادخودم میگفتم‌ اگه برم‌فقط سبزیجات میخورم یا غذای دریایی مگر اینکه رستورانش تو منوش غذای حلال داشته باشه

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
2706