2737
2739
عنوان

بارداری عجیب

628 بازدید | 35 پست

سلام دوستان توروخداراهنمایی کنی من چهارهفته بودم سنو ساک خالی تشخیص داد ادان پنج هفته بودم گف چهارتاساک هست گفت داروخوردی گفتم نه گفت طبیعی نیست یعنی چی ؟

ینی چهار قلو داری؟؟؟؟

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

4هفته مگه مشخص میشه؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2738

ببخشید میشه جواب آزمایش بارداری اشتباه بشه؟ سه یا دو روز بعد از تاخیر؟؟

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...
اصلا ارثی هم نداریم اخه بخداموندم خوددکترسنو گفت اصلا نمیدونم چیه 

خب اگه 8 هفتگی بری و قلبشون تشکیل شده باشه ان شاءالله میشه چهار قلو

منم که باردار بودم یه خانومی میومد 4 قلو باردار بود دخترش 23 سالش بود

بارداری اولته؟

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
2706