2737
2734
عنوان

درد دل ...لطفا بیاین حرف بزنیم

97 بازدید | 17 پست

من به شخصه بهم ثابت شد که هرچقدر بامردا خوب باشی تو مشکلاتشون درکشون کنی همونقدر ازت متنفر میشن.. نامزدم مشکلات زیادی داره بی پوله ۳ ساله بلاتکلیف موندیم.. اما من تحمل کردم درک کردم .. گفتم اگه دوسش دارم باید تحمل کنم ..گفتم حل میشه بالاخره.. تاموقهی که ماشینشو بردن پارکینگ الان ۳ماهه همو ندیدیم.. من خیلی وقتا بهش احتیاج داشتم دلتنگ بودم.. گفتم عیب نداره حداقل غرنزنم که یه مشکل جدید درست نشه...اما برگشت گفت حتی خنده هاتم معنی تیکه و طعنه میداد..گفت از خنده هات تنفر معلوم بود.. رسما بهم تهمت زد.. گفت از اینکه نمیری ناراحتم‌.میگه میخوای بری ولی میمونی به اجبار.. فهمیدم که نباید با مردا خوب تا کرد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ببخشید این رابطه مشکل داره چطور دلش تاب اورده سه ماه....

نمیدونم.. نقشش همین بوده.. حتما خواسته منو به دوری عادت بده بعدشم بزنه زیر همه چی.. وگرنه پول و این حرفا همش حرفه

خدا هیچ ادمیو اشتباهی سر راه اون یکی قرار نده

میدونی سر چی دعوامون شد؟؟ همیشه مامان اینا خونه هسنن اگه چیزی هم بگه نمیتونم راحت جوابشو برم اما اونروز تنها بودم.. حرف پیدا نمیکردم با خنده گفتم فوتبال خارجی چیه اصن درک نمیکنم ینی چی..به قرآن قسم با خنده میگفتم.. اما اون پرید بهم گفت چرا مثه پیرزنا حرف میزنی.. منم جوابشو دادم و گفت اصن برو گمشو و گوشیو قط کرد...باورت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟