2737
2739
عنوان

من و مادر شوهر

168 بازدید | 14 پست

سلام خوبین 

اقا من یه اشتباهی کردم به مادر شوهرم گفتم میریم یه شهر دیگ برای دکتر واس بچه دار شدن خودشم بهش گفتم به هیشکی نگو خوشم نمیاد بیوفتم سر زبونا

اقا این به برادر شوهرم گفته با اینک میدونسته ب نامزدش میگه نانزدشم دخترداییشه

بعد اینام حرف تو دهنشون نمیمونه رفته به خاله هاش و اینا به همه پخش شده

چون مادرشوهرم نمیتونم چیزی بهش بگم خودشم از من طلبکاره ک چرا میگی گفتی من چیکار کنم اخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حرف همینه دیگه، شما به یه نفر گفتی، مادرشوهرتم فقط به یه نفر گفته، برادرشوهرتم فقط به یه نفر گفته و همینطور الی اخر....

از قدیم گفتن چیزی که میخوای دشمنت نفهمه به دوستت نگو

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740
من بودم میگفتم نباید میگفتید الانم بگو کلا ببخیال شدیم نمیخایم ک هی پیگیری نکنن چیشد چیشد

اخه میدونی ماشینی ک باهاش میریم مال اوناس چاره نداریم کارشون هم باهم یکیه میفهمن

بگو میریم مسافرت  میریم تفریح میریم خونه دوست یا فامیل لازم نیست توضیح بدید

میدونی مشکل چیه بهش هم ک میگم چرا گفتی ناراحت میشه ک چیز مهمی نیس و اونام ک فهمیدن بیشتر راه نشون میدن میگم اخه چه راهی دکتر فقد میتونه کمک کنه بعد باز میگ خیلی مهم نیس و فلان منم از حرص م معده درد گرفتم

خوب بهش،بگو .بگو مامان انتظار نداشتم ،از دستتون دلخور شدم به بقیه گفتید .من شما رو محرم دونستم 

از این ب بعدم هیچ چیزت رو نگو ..مگه ازتون پرسیدن ؟شما هم مجبور شدی بگی...اگرم پرسیدن سربسته جواب بدید ..یا همسرتون بگه خودم کار دارم ..