2737
2739
عنوان

کیا واسه شب یلدا پول ندارن😐

1607 بازدید | 33 پست

من اولین شب یلدای دخترمه و دوستام همه واسه بچهاشون لباس گرفتن واز جشنی ک قراره بگیرن حرف میزنن ولی من هیچ پولی برامون نمونده پول یارانه رم دادم پوشک وشیرخشک جالبه انقدر سیاکاری میکنم ک دوستام بهم حسودیشون میشه فک میکنن پولدارم😂

میخام شب یلدا کلا آف بشم بد بگم رفته بودیم مهمونی گوشیامونم ازمون گرفته بودن دورهم باشیم چطوره؟

حس بیچارگی میکنم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید تا هفته دیگه پول دستت بیاد خدارو چ دیدی

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂
2728

چرا دروغ گفتی؟؟؟ 

دوست یه چیز مضخرفه بندازشون دور بچسب زندگیت

منم نه پولشو دارم نه برنامشو

یلدا چیه بابا؟ کی اصن گفته شب یلدا   

متاهل و متعهد تا پای جان   خدایا زندگی من و همسرم رو پر از عشق و صمیمیت و شادی و وفاداری و صداقت کن... خدایا مراقب زندگی قشنگمون باش من زندگیمو سپردم به خودت ای مهربانم
2738
هیچ باشعوری الان مهمونی نمیره خودزنی نکن به نظرم!خیلی باکلاس بگو به خاطر کرونا جشن یلدا نداریم

دیگه توخونه دوتاییم میشه میوه وشیرینی گذاشت وجشن گرفت پس بهترک بگم رفتم جایی گوشیم دستم نبوده ک عکس نخان

صبر کن عزیزم همیشه اوضاع همینطوری نمیمونه همه اول زندگیشون سختی کشیدن

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
دیگه توخونه دوتاییم میشه میوه وشیرینی گذاشت وجشن گرفت پس بهترک بگم رفتم جایی گوشیم دستم نبوده ک عکس ...

شیرینی رو چرا نمیپزی؟همین کیک هندونه ی تابه ای انچنان خرجیم نداره.

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2706