2737
2734
عنوان

بارداری

200 بازدید | 20 پست

تازه رفتم آزمایش دادم. بتا تیتر. خیلی استرس دارم😣 برام دعا کنید. خیلی دلم گرفته نذر امام زمان کردم. این ماه آی یو آی کردم چون شیاف پروژسترون استفاده میکنم نمیدونم علائمم از بارداریه یا شیاف😭😭😭

درد خفیف دارم تا دیشب که درد تحمدان‌و پا و کمر دلشت دیوانم میکرد

ای پیشونی؟؟؟ منو کجا میشونییی!!!!!🙃

برات صلوات میفرستم من خودم باردارم دیروز خونریزی کردم که به خیر گذشت تو هم برام دعا کن

دوقلو باردارم یه دختر یه پسر نمیتونم تیکر بارداری بزنم نمیاد 😔😔اشکال نداره میشه برا سلامتی نی نی هام یه صلوات بفرستی ممنونم😉😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یسالونیمه. اقدامم نمیشه داغونم داغون...انشالله بمق امام زمان بارداری واسه منم دعاکن

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕
برات صلوات میفرستم من خودم باردارم دیروز خونریزی کردم که به خیر گذشت تو هم برام دعا کن

ای بابااا مواظب باش حتما دعا میکنم عزیزم❤️

2740
ای بابااا مواظب باش حتما دعا میکنم عزیزم❤️

دیگه مواظبم استراحت مطلقم 😟

دوقلو باردارم یه دختر یه پسر نمیتونم تیکر بارداری بزنم نمیاد 😔😔اشکال نداره میشه برا سلامتی نی نی هام یه صلوات بفرستی ممنونم😉😉
من یسالونیمه. اقدامم نمیشه داغونم داغون...انشالله بمق امام زمان بارداری واسه منم دعاکن

منم یه سال و نیمه اصلا نمیدونیم چرا نمیشه. همه چی خوبه. دیگه گفتم اینبار دست به دعا بشم و نذر کنم. انشاالله که شما هم باردار بشی این ماه😘😘😘

دیگه مواظبم استراحت مطلقم 😟

استراحت مطلق سخته ولی میارزه خدا یه نعمتی داده خوب از خودت و نعمتش مراقبت کن. 

دارویی چیزی نداده دکترت؟

استراحت مطلق سخته ولی میارزه خدا یه نعمتی داده خوب از خودت و نعمتش مراقبت کن.  دارویی چیز ...

چرا شیاف داده بهم امپولم داده ولی درد شدید دارم 

سلام دوستان روزتون بخیر

من این ماه اقدام کردم برای بارداری ولی فقط یک روز از اقدام موفقیت آمیز بود و اینکه درست از روز تخمک گذاریم هنگام ادرار درد داشتم و زیردلم و اطراف شکمم درد میکرد. شبش هم ادرارم رنگش مایل به قرمز شد. دکتر رفتم گفت عفونته و دوتا آمپول داد زدم با سیفکسیم شبی یک عدد. میخواستم ببینم برای کسی همچین مشکلی پیش آمده؟ و بنظرتون با این اوضاع احتمال بارداری من وجود داره؟

چرا شیاف داده بهم امپولم داده ولی درد شدید دارم 

اهااا با شیافم درد دارید؟ چون منم شیاف استفاده میکنم احساس میکنم تخمدان سمت چپم سیخ میده و پای چپم درد میکنه. یعنی این از قرصه؟؟؟😞

سلام دوستان روزتون بخیر من این ماه اقدام کردم برای بارداری ولی فقط یک روز از اقدام موفقیت آمیز بود ...

شاید چون ماه اوله اقدامته اینجوری شده چون بدن عادت نداره. منم وقتی اقدام کردم بدنم ماههااا سیستمش بهم ریخت و عجیب و غریب شد