2737
2739
عنوان

عکس رنگی رحم ( هیسترو سالپنگو گرافی )

| مشاهده متن کامل بحث + 1130950 بازدید | 9472 پست

سلام من عكس رنگی رحم رو در كلینیك پایدار شیراز ا نجام دادم و بعد ده سال باردار هستم خیلی از كارشون راضی بودم كاملا بدون درد انجام دادن و خیلی خوش اخلاق بودن شمارشون میذارم برا دوستان امیدوارم همتون بچه دار شین    09174769621  با امپول بی حسی   پیش دكتر یزدانی در كلینیك پایدار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام خانمها بعد عکس رنگی دکتر داروی خاصی رو تجویز کرد؟

سلام خانوما منم همین 2ساعت پیش عکس گرفتم اومدم نمیگم درد نداشت داشت ولی خیلی کم در حد چند ثانیه ،خدا رو شکر خانمه که عکس گرفت گفت فقط یه کم دهانه رحمم چسبندگی داشت که با عکس باز شد،برام دعا کنید بعد عکس باردار بشم التماس دعا

2738
سلام خانوما من چند تا سوال در مورد عکس رنگی دارم.........یه کم میترسم........ممنون میشم راهنماییم کن ...

چرا نرفتی پیش دكتر یزدانی انجام بدی توی مطب دكتر پایدارشیراز
عزیزم من رفتم دكتر پایدار انجام دادم با امپول بی حسی خیلی خیلی خوب و خوش اخلاق بودن اصلا اذیت نشدم   ده دقیقه ای هم جوابمو دادن هزینشم 200 بود شمارشون برات میذارم09174769621

سلام دوستان دکتر برای من عکس رنگی نوشته آدرس فراپرتو شیراز رو بهم داده میخواستم بدونم دکترش زنه یا مرد ؟هزینش با تامین اجتماعی چقدر میشه ؟خودم شیراز نیستم ممنون میشم کمکم کنید 🙏

سلام من امروز ۱۱ اسفند ۹۷ عکس رنگی انداختم فقط خواستم بگم که درد قابل ذکری نداشت ، بسیار کوتاه در حد ۱۰ ثانیه زیر شکم انگار سفت میشود و به سرعت هم از بین میرود امشب هم کمی درد دارم که مسکن خوردم به نظرم شیاف بزنید و برید برای عکس بهتر خواهد بود.

2706