2737
2739
عنوان

جیغ زدنهای ناگهانی نوزاد ۱ ماهو نیمه ، کمکم کنید تورو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما عزیزم ...چشم بهم بذاری رسیده

قربونت عزیزم ان شالله 🥰  

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
اره یه چند باری پیش اومد همون ماه های اولش بود یهو ناگهانی بی دلیل جیغ میزد ما هم میموندیم که چی شده ...

ممنون عزیزم. شرمندا بازم میپرسم. یادته که از کی دیگه این حالت پیش نیومد؟ برا چه ما هم هر از چند روز بود؟

2731
ممنون عزیزم. شرمندا بازم میپرسم. یادته که از کی دیگه این حالت پیش نیومد؟ برا چه ما هم هر از چند روز ...

دقیق یادم نیست عزیزم اخه دو سال گذشته😁 ولی فقط همون دو سه ماه اول بود هر چند روز یکبارم اونجوری میشد شما زیاد نگران نباش

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
دقیق یادم نیست عزیزم اخه دو سال گذشته😁 ولی فقط همون دو سه ماه اول بود هر چند روز یکبارم اونجوری میش ...

ممنون مامان بهار نارنج جان . خدا دخار گلت رو برات نگه داره. من کلا آدم پر استرسی هستم از وقتی پسرم دنیا اومده بدتر شدم. مدام نیشینم نگاش میکنم و هی علائمش سرچ میکنم تو اینترتت . دیگه خدا نکنه یه جایی یه چیزی نوشته باشه روانی میشم 

ممنون مامان بهار نارنج جان . خدا دخار گلت رو برات نگه داره. من کلا آدم پر استرسی هستم از وقتی پسرم د ...

خواهش میکنم عزیزم ممنون از دعای قشنگت شما هم استرس رو بزار کنار و از بزرگ کردن پسر نازت لذت ببر 

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
2740