2733
2739
عنوان

مشکلمو گفتم

88 بازدید | 8 پست

تو تاپیک قبلیم مشکلمو با همسرم گفتم واقعا پرونده ام نذر و نیاز و هر کاری که میشد کردم بریدم دیگه انگار طلسم شده میکشنش طرف خونه برادرش.واقعا دعا نویس خوب سراغ دارید بگید تهران ورامین به خدا گیرم

نگید اعتقاد نداشته باش واقعا دیگه میخوام برم این راهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعا نویس میخواد شوهرتو از پای منقل بیرون بیاره !

من کسیو میشناسم که ادم درستیه و موکل رحمانی داره ولی میدونم دیگه کار نمیکنه

بهت دوستانه میگم به  دعا نویسی اعتماد نکن اکثرشون با جن کافر در ارتباطن مگر اینکه بشناسی

باید اعتراف کنم از تمام اشک ها و شکایت همین که مادرم میخندد من خوشبختم💚😊
2728
2738

سلام

عزیزم عاقل باشید 

و بدونید همسرتون به امید خدا درمانپذیره و مثل روز اولش میشه

اول از همه شوهرتون باید اعتراف کنه که اعتیاد داره 

دوم اگه شما و زندگیش براش مهمه یعنی میترسه شما ولش کنی ، بهش محکم و جدی بگو میخوای ازش طلاق بگیری و روی حرفت بمون نه اینکه واقعا بخوای ها ، فقط بهش اینو بگو تا بهت بگه باشه بمون من ترک میکنم 

اما اون قصد ترک نداره چون با توجه به چیزایی که گفتی به اون مرحله نرسیده ، فکر نکن باید از مواد خسته باشه تا تصمیم به ترک بگیره اومدیم تا ۲۰ سال دیگه خسته نشد پس باید ۲۰ سال معتاد بمونه !!!؟؟؟

کار و شغل و ماشین هرچی که داره بالاخره سرمواد از دست میده حالا یکی زودتر یکی دیرتر 

اما شما بعیده بتونی قانعش کنی که به این باور برسه که واقعا مواد اسیب زننده هست و باید بزارتش کنار 

اینکاره روانشناسه اعتیاده ، وقتی بهت گفت باشه ترک میکنم بگو باید بریم پیش روانشناس اعتیاد ، یه روانشناس خوب پیدا کن ،وقتی یه مدت بره پیشش چنان قانعش میکنه که با پای خودش تصمیم به ترک میگیره 

همون روانشناس بهتون میگه با توجه به نوع و مقدار مصرف و شخصیتش و ..... که با کدوم روش اقدام به ترک کنه 

کلینیک ، na،کمپ ، کنگره ۶۰ و ..... 

حداکثر تا سه ماه بعد ترک درد جسمی داره ، بعضی روزا زیاد بعضی روزا کم و بعضی روزا درد نداره 

از هفته ی دوم ترک باید روی وابستگی روحی به موادش کار کنی یعنی تحت نظر روانشناس باشه تا یک سال 

بعد یک سال کاملا درمان شده 

اینایی هم که می بینی ترک میکنن دوباره میرن سراغ مواد فکر میکنن ترک مواد فقط جسمی هست در حالی که مهمترین بخشش وابستگی روحی هست که باید ۶ تا ۱۰ ماه زمان بگذره تا درمان بشه 

یه جوری هم سعی کنید خونتونو عوض کنید ، چون فردی که ترک میکنه فقط باید رفت امدش در محیطهای امن باشه 

یعنی جایی که مواد و افراد معتاد نیستن 

تو اون خونه بمونی شوهرت به احتمال زیاد باز گرفتار میشه

خودت هم به عنوان یک ادم اگاه و مطلع همراهش باشه و روند درمانش رو پیگیری کن ، سرزنشش نکن و گذشته رو فراموش کنه ، بهدمعنای واقعی کمکش کن 

نه اینکه لوسش کنی یا سخت بگیری ، اعتدال داشته باش

ان شاالله شوهرتون درمان بشه و شما موفق بشید