2733
2734

هنوز اعلام نکردن گویا هفته به هفته تمدید میکنن

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا اخر کرونا 😑

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2731
2740
شاید کرونا هیچ نره تکلیف ما مستاجرا چیه 

مگ کجامیخوای بری

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍

منم سوالم همینه درسته کروناست ولی مشکلی برای برادرم پیش اومده تهرانه کسی رو هم نداره اونجا خانواده ام بابد برن ولی خب نمیزارن بابام گفت جریمه کنید ولی بچه ام به کمک نیاز داره گفت ماشین رو میخوابونیم. کاش کاش برای همه قوانین سخت بود حالا ما شمالیم کلی ماشین پلاک تهران و اصفهان دیدم 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
شاید کرونا هیچ نره تکلیف ما مستاجرا چیه 

چی بگم اخه هر هفته دارن تمدید میکنن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
تاکی میخوان ادامه بدن من قراردادم تموم شده باید جاب جابشم

والا مسخره بازی من و همسرم میخندیدیم اگه من بعد ۹ دردم بگیره تا بخوایم بریم بیمارستان چندتا دوربین ۲۰۰ تومن جریمه میکنه؟

ولی اگه میخواید به شهر دیگه اثاث کشی کنی بپرس بببن کلانتری بهت نامه میده؟ عیدها که اینطوریه

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده