2737
2734

من خودم شیرازم اگه باردار شدم میخواهم از دیجی کالا بخرم کلا همیشه چیزهام رو از اونجا میگیرم 

راضیم هستم 

دو تا گوشی هم از دیجی گرفتم چند مدت پیش تو ارزانی بود هنوز شد ۱۲ با کلی چیز دیگه😀

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏

بازار وکیل و سه راه طالقانی و یه سوله هست تو فضیلت که باید از قبل نوبت بگیری 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیجی کالا تازه تصب کردم بلد نیستم .. ینی همه چی توش ارزونه؟؟

همه انواع و اقسام داره نمی خواهد ک نصب کنی از گوگلم میتونی بری اگه هم خوشت نیومد واست اوردن تمیز و قشنگ جلدشو یاز کن ک خراب نشه وکارتنشو مرجوعی بزن برگشت داده میشه پولشو هم بهت میدن ی چیز دیگه سفارش بده

2740
مطمعنی چه خوب

بله عزیزم من حول و هوش پنجاه نیلیون وسیله خونه و همه پی و گوشی و همه چی چند ماه پیش چون اومدیم خونه جدید خریدم برا خونه جدید اگه حواست باشه درست بازش کنی و استفاده نکنی مثلا جنس لبلس بد بود مرجوعی بزن

نطرات مردم هم پایین محصوله زده ک خیلی کمکت میکنه

من بازار شاهچراغ رفتم چیزام خریدم 

تو بازار می گرا عمده فروشی لباس نوزادی هست ارزونه

از 99/10/1 تا زمانی که سایت درست نشه نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم به دوستاتونم اطلاع بدید
من بازار شاهچراغ رفتم چیزام خریدم  تو بازار می گرا عمده فروشی لباس نوزادی هست ارزونه

بازار مس گرا

از 99/10/1 تا زمانی که سایت درست نشه نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم به دوستاتونم اطلاع بدید