2737
2739
عنوان

بچه ها بیاین تاپیکم مزاحم سمج

960 بازدید | 28 پست

سلام دوستان ممنون از همه گی که به یادم بودین و نگرانم شدین 

بیاین اینجا تا هرچی شد براتون بگم

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیشده از اول بگو عزیزم 

مزاحم تلفنی داشتم مدام تو واتساپ پیام میداد اول فکر کردم دوستمه چون گاهی سربه سرم میذاره

یه چیزایی میگفت که من اول گفتم یکی داره سربه سرم میذاره

مثلا میگفت کجا میری خرید

کجا میشینی ،یکی از اقوام ما فوت شده بود هفته پیش میگفت فردا میریم بهشت زهرا...واین چیزا 

بعد که برگشت گفت زود باش ویس بده تا مطمئن بشم خودتی

فردا جوابمو بده البته اگه سالم موندی تا فردا ،امشب جمعه اس ببخشیدا

دیگه جوابشو ندادم 

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 

بعدشم فردا چون شوهرم شیفت بود صبر کردم اومد بهش گفتم و پیام‌آور نشونش دادم 

اومدم اینجا تاپیک زدم چون واقعا میترسیدم که آشنا باشه ازاونجایی که اطلاعاتی هم داشت هم شوهرم شیفت یک روز درمیون و من خونه تنها هستم با بچه هام واقعا هول شده بودم 

حالا شوهرم بهش پیام داد از زبون من دوروز پیش

اونم جوگیر شد ویس داد 

ویس و سریع پاک کرد ولی چون من جی بی واتساپ دارم وهیچ برام پاک نمیشه چندین بار ویس و گوش دادیم و احتمال زیاد متوجه شدیم کی باشه طرف

هم اینکه شماره اشو شوهرم داده پیگیری کنن ببینیم کیه و محل زندگیش کجاست

2740

خودمم قراره خط ثابتمو استفاده کنم و این خاموش مدتی خاموش کنم

@نلی_***27880    

عزیزم من یادم نیست ممنون که تگ میکنی دوستان و