2733
2739
عنوان

رابطه ی داغون منو دخترم

1473 بازدید | 29 پست

سلام مامان مهربونا

منم قبلا یه مامان مهربون بودم

چند ماهه از رابطه ی بده خودم با دخترم بیزارم.

خانواده من مخصوصا پدر و مادرم به شدت یه دخترم وابسته بودن خیلی اصرار کردن و نزدیک خودشون برام خونه گرفتن.

دخترم ۵ سالشه و تنها نوه هست تو خانواده پدریم.

چند ماهه اینقدر خانوادم نذاشتن به دخترم امر و نهی کنم که از دستم در رفته.

رابطمون خیلی خراب شده با دخترم.

احساس میکنم ازم کینه داره.

اصلا نمیخوام کسی رو محکوم کنم 

قطعا من هم بی تقصیر نبودم

به حدی خانوادم به بچم پناه دادن که دیگه منو آدم حساب نمیکنه دختر ۵ سالم.

اینقدر از دستش ناراحت شدم و باهاش حرف زدم که فکر میکنه دشمنش هستم

یه کلمه حرف باهام نمیزنه اصلا به حرفم گوش نمیکنه تا میخوام باهاش صحبت کنم پناه میبره به سمت خانوادم.

اگه بخوام مادرانه بهتون بگم به شدت دلتنگ آغوش دخترم هستم دارم دِق میکنم از ناراحتی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم.چه ناراحت شدم برات خانومی😔😔😔

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2728
2738

ببخشید ولی بخدا یه لحظه فک کردم دخترتون بالای بیست سالشه نه پنج سال😐هنگ کردم بخدا،ماشاالله چه بچه ها زود به درک و فهم میرسن این دوره😑

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
ببین حق داری بچه های منم پیش مامان بابام غیر قابل تحمل میشن از بس که اونا بهشون رو میدن ..سعی کن کم ...

چند بار با پدر و مادرم بحث کردم سره این موضوع

آخه خانواده پدرم شلوغم هستن

هر کدوم به یک نحوی بهش پناه میدن

دلم نمیخواد اونا هم ناراحت بشن

دقیقا من بگم الان شبه دخترم داد میکشه میگه نه الان روزه  تا این حد باهام مخالفه

خب جرا ؟ 

دعواش میکنی ؟ 

براش قصه بخون ، شعر بخون ، آهنگ بزار برقصید

یه وعده کیک درست کن کلی گثیف کاری کنه

یه دو هفته هم نرو خونه ی مادرت اینا

بگو دور از جون البته مشکوکیم به کرونا نمیخایم بیایم

سعی کن دور شی، از این چیزهای نزدیک خانواده بودن بدم میاد، الان من دومین بچه ام نا خواسته  و شیر به شیر باردارم ،خانواده همسرم میگن بیا نزدیک ما تا دختر کوچولوم که ۲۲ ماهش واسم نگه دارن، من عمرا زیر بار برم، حاضرم خودم ناراحتی اعصاب بگیرم اینکار نکنم، اونا انقدر به بچه باج میدن، دخترم مهمونی میره عوض میشه چه برسه دائمی

عزیزم منم دخترم بخاطر شغلم بیشتر پیش خانواده منه 

ولی این دلیل نمیشه که از من کلا جدا بشه باید حد نصاب رفت وآمد هارو داشته باشی و با پدر ومادرت قضیه رو درمیون بذاری که به اندازه محبت کنن وبیشتر بچه رو به تو بسپارن

برای دخترت کادو بگیر باهاش مهربون باش مثلا الکی گریه کن بگو بدون تو خوابم نمی‌بره و از اینجور کارها.. 

اینا تجربه خودم بود البته😉

دخترا یه چی بگم هیچ وقت به زور چیزی رو از خدا نخواید💟
2706