2752
2734
نه حقیقتش بچه اصلا دوست ندارم نمیدوتم چرا

وای منم😕مسئولیت خیلی خیلی سنگینیه

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه توانایی درست تربیت کردنشونو داشتم اره ولی فکر نمیکنم

خیلی به خودم و بچه هام ظلم میکردم با این کار

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2731
تو این زمونه بیشتر مشکل تربیت کردنه نه مشکل مالی

اره واقعا من از تربیت بچه خیلی میترسم وگرنه خیلی دوست دارم 

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨
وای منم😕مسئولیت خیلی خیلی سنگینیه

گربه بیشتر دوست دارم تا بچه😂😂😂بعدا حرص درمیاره دخترعموم سه سال از من بزرگتره پارسال تا ازدواج کرد زودم زایید اونم دو قلو البته ما رفت و امد نداریم خداروشکر ولی خیلی سخته

من خیلی دوست دارم 4 تا پسر داشته باشم با خودم میبرمشون باغ هم اکسیژن تازه نفس میکشن هم کاری میشن و هم اینکه با چیدن میوه . ابیاری درختا . گل کاری و بریدن شاخه ها و ...  خلاصه خرج خودشون رو در میارن با کار کردن!