2737
2734
عنوان

چه کار کنم با شوهرم.....

265 بازدید | 31 پست

سه ساله ازدواج کردم یه بچه دارم 

برادر شوهرم معتاده از اینا که کلا ریخت و قیافه اش بهم ریخته است یک سال بعد از ازدواجم همش شوهرمو می‌شوند خونه اش خیلی دعوا کردم جنگ کردم که نره می‌رفت می‌آمد تمام لباس و بدنش بوی تریاک میاد دیگه فهمیدم که شوهرمم می‌کشه بهش گفتم گفت نه اشتباه میکنی دست رو قرآن گذاشت که نه نمی‌کشم

گذشت تا هفته ی پیش که خودم از پشت پنجره دیدم دستش با داداشش نشستن میکشن تو اون لحظه هیچ کاری نتونستم بکنم فقط ماتم برده بود برگشتم عقب کپ کرده بودم .

اینو بگم شوهرم کار خوبی داره خونه ماشین داریم خودشم شغل حساس تو یه اداره حساس داره 

خونه برادر شوهرم بالای خونه پدرشوهرمه یعنی نمیشه نرفت ‌‌‌‌‌‌‌‌این تا میگم نرو جبهه میگیره نرم خونه بابام بهش سر بزنم ولی میدونم دردش اینه بره بالا تریاک کشیدن 

خیلی دعوا کردیم سر نرفتن بالا خیلی گفت نمی‌رم باز رفت اینم بگم جاریمم کلا کرم داره اون به پا وایمیسه که من نرم ببینم ولی این دفعه دیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حالا خواهرانه بگید چی کارکنم بگم بهش که دیدم به روش بیارم یا نه واقعا چی کارکنم

نیااااااار پروتر میشه میگه دلم میخواد میکشم هر کاری میخوای بکن 

اگه هم میخوای بیاری به روش درست و حسابی بیار که فایده ای داشته باشه مثلا بگو به خانواده ها میگم ،،،،یا بگو دفعه ای دیگه بو بدی جمع میکنم میرم ،،،

ببین وقتی اعتیاد داره دیگه متاسفانه بعضی رفتاراش دست خودش نیس 

اگه میخای زندگیتو حفظ کنی باید با زبون خوش و حتی گریه بهش بگی نمیخای زندگیت از هم بپاشه و ته اعتیاد به فنا دادن داراییته و بچه سرخورده میشه 

اگه جواب نداد ب پدرشوهرت اگه ازش حساب می‌بره بگو جلوشو بگیره 

2740
ببین وقتی اعتیاد داره دیگه متاسفانه بعضی رفتاراش دست خودش نیس  اگه میخای زندگیتو حفظ کنی باید ...

از کسی حساب نمیبره اونام فهمیدن ولی به روی خودشون نمیارن

2706