2733
2739
عنوان

خیانت همسرم برای چندین بار

410 بازدید | 37 پست

سلام دوستای قشنگم،داستانمو مینویسم هرکسی تجربه ای دراین مورد داره کمکم کنه،من نه ساله ازدواج کردم وقتی باردار شدم فهمیدم همسرم خیانت میکنه زیر بار نرفت،چندین بار مچشو گرفتمو گفت این فلان و اون بهمان همش چاخان میکرد منم بیخیال شدم تا پارسال خیلی اتفاقی دیدم با یه خانمی تو اینستا چت میکنه اینستاشو هک کردم و دیدم چه خبره چه چتای مزخرفی که باهم نداشتن،رفتم ماشینشو گشتم یه گوشی پیدا کردم و یه سیم کارت ایندفعه مدرک زیاد داشتم ته توی سیم کارتم درآوردم که به اسم خودشه و چهارساله با یه زن شوهر دارو دوتابچه دوسته،خلاصه یه روز که حوصله نداشت گفتم چته گفت تو به زندگی نمیرسی به بچه نمیرسی،منم همه مدرکارو کوبوندم تو دهنش و فقط تو شوک سرشو انداخته بود پایین و گوش میداد

ان شاالله مشکلت حل میشه عزیز دلم 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من باشم بلد نیستم ازین کارا 

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم
2740
ان شاالله مشکلت حل میشه عزیز دلم 

به دست و پام افتاد و گفت اشتباه کردم و ازاین جور مضخرفات،منم با مشاو‌ وکیل و هرکسی حرف زدم گفتن ببخشش،منم برای تاوان اشتباهش بخشیدمش ولی حق طلاقو گرفتم،تا الان همچنان هر زنی زنگ بزنه نه نمیگه و ردشون نمیکنه و پیاما و تماساشونو از من مخفی میکنه منم مدام چکش میکنم

به دست و پام افتاد و گفت اشتباه کردم و ازاین جور مضخرفات،منم با مشاو‌ وکیل و هرکسی حرف زدم گفتن ببخش ...

اره کار خوبی کردی حق طلاق رو گرفتی ای کاش خونه ای یا ماشین ام میزدی به اسمت 

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
به دست و پام افتاد و گفت اشتباه کردم و ازاین جور مضخرفات،منم با مشاو‌ وکیل و هرکسی حرف زدم گفتن ببخش ...

یه زمین داریم که دنبال مجوزش بودیم بسازیم که دیدم شماره یه خانم مهندس و تو گوشیش سیو کرده و پیروز صبح بهش پیام داده صبحت بخیر. مهربون،بهش میگم چرا اینکارو کردی میگه بخاطر اینکه کارم راه بیفته

یه زمین داریم که دنبال مجوزش بودیم بسازیم که دیدم شماره یه خانم مهندس و تو گوشیش سیو کرده و پیروز صب ...

منم دیگه صبرم تموم شده یه دختر چهارونیم ساله دارم و الانم باهم تو بحثیم و تصمیم جدی گرفتم که جدابشم،وضعیت مالی خانواده ام مناسب نیست ولی خودم رو پاهام وایمیستم و بچمو با شرافت بزرگ میکنم،ولی یه کمم از طلاق میترسم،ازتنهایی