2733
2734
عنوان

اصفهانیا

160 بازدید | 20 پست

سلام

دکتری که سزارین انتخابی قبول کنه  وخوب باشه سراغ دارین؟

۱۹ هفتمه چندبارم ی دکتر دیگه رفتم. قبول میکن الان برم پیشش؟

کسی دکتر صفری که مطبش سپاهانشهره میشناسه؟

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
من نمیشناسم... ولی آخه چرا سزارین... به نظرم یه دکتر خوب انتخاب کن که زایمان طبیعی رو برات توب انجام ...

ممنون. کدوم دکتر طبیعی خوب انجام میده؟ میشناسی؟ خیلی میترسم از طبیعی

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین طبیعی فوقش چند ساعت درده و تماااااام... ورسته دردش خیلی زیاده... ولی دائم العمر که نیست... دکتر علامه سر هشت بهشت ساختمان سارا خیلی خوبه..ولی بازم تحقیق کن..میتونی کنار دکترت با یه مامام هم در ارتباط باشی که بهت کمک کنه هم زمان زایمان کنارت باشه و بهت ورزش بده هم هر کاری داشتی لهش زنگ بزنی.. بیمارستتن زهرا مرضیه هم راحت مبتونی همراه ببری که میتونه همون ماما باشه که بهت کمک کنه... من بارداری دوممه دارم میرم تو 9 ماه اینم اگ بشه میخوام طبیعی زایمان کنم. ولی خبمن بخاطر هزینه ها بیمارستان صدوقی پیش ‌ خوشه مهر میرم که باهامون قرار داد داند. البته اونم دکتر خیلی خوبیه. مطبشم خیابان جی سر چهار راه شهید رجایی ساختمان نخل هست. سرشم خیییییییلی شلوغه

2731

من دکترم نسرین مالکیه خیلی همه ازش تعریف کردن زندایامو فکو فامیل همسرمم پیش این زایمان طبیعی بدون دردو انجام دادن همه راضی بودن

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
ببین طبیعی فوقش چند ساعت درده و تماااااام... ورسته دردش خیلی زیاده... ولی دائم العمر که نیست... دکتر ...

ممنون عزیزم

من دکترم نسرین مالکیه خیلی همه ازش تعریف کردن زندایامو فکو فامیل همسرمم پیش این زایمان طبیعی بدون در ...

مرسی عزیزم. اپیدورال یعنی میتونی زور بزنی؟ با دستگاه نخان بکشنش بیرون؟

مرسی عزیزم. اپیدورال یعنی میتونی زور بزنی؟ با دستگاه نخان بکشنش بیرون؟

آره میشه زور زد ولی خب دکتر به ماما میگه که باید کمکش کنید که زایمان عقب نیفته بعدم انقباض رو متوجه میشی ولی بدون درد 

2740
آره میشه زور زد ولی خب دکتر به ماما میگه که باید کمکش کنید که زایمان عقب نیفته بعدم انقباض رو متوجه ...

آهان ممنون.

من میترسم بچه گیر کنه فقط

چقد پروفایلت خوشمل

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
آهان ممنون. من میترسم بچه گیر کنه فقط

نمی‌دونم والا ولی موقع زایمان باید زور بزنی ماما هم شکمت رو فشار میدن..من دیگه این مرحله آخر نتونستم خوب همکاری کنم ولی خداروشکر اینجور نشد همون مقدار و کمک ماما ها جواب داد..اگه مشکلی نداشته باشی و خب پیش بره و بتونی بری طبیعی این نوع زایمان خیلی خوب بود من راضی بودم 

نمی‌دونم والا ولی موقع زایمان باید زور بزنی ماما هم شکمت رو فشار میدن..من دیگه این مرحله آخر نتونستم ...

اوهوم خداروشکر. بریم ببینیم چی پیش میاد

2706